Zpět na » ČFL » Fotbalisté Žižkova dle informací z Týden.cz nedostávají výplaty a zvažují bojkot

ČFL - Fotbalisté Žižkova dle informací z Týden.cz nedostávají výplaty a zvažují bojkot

Fotbalisté Žižkova dle informací z Týden.cz nedostávají výplaty a zvažují bojkot © fkmb.cz - Utkání Žižkova s Mladou Boleslaví

0

Líbilo se

14.04. - Fotbalisté druholigového Žižkova podle serveru Týden.cz nedostali už čtyři měsíce zaplaceno a zvažují bojkot nedělního domácího utkání s Mostem. Hráčům pátého celku tabulky prý výplaty přišly naposled za říjen a chtějí na svou situaci upozornit.

"Neustále slýcháme jen samé sliby od majitele klubu (Luďka Vinše), ale skutek utek. Už nám dochází trpělivost," citoval Týden.cz nejmenovaného žižkovského fotbalistu.

Zaplaceno prý momentálně nedostávají ani členové realizačního týmu. Pouze hráčům, kteří jsou ve Viktorii na hostování, hradí výplaty jejich mateřské kluby. Tiskový mluvčí žižkovského klubu Jiří Fryc ČTK řekl, že článek zatím nečetl, takže se k němu nemůže vyjádřit.

Žižkovský celek má finanční problémy dlouhodobě. Městské části Praha 3 údajně dluží až jeden milion korun za užívání stadionu, částku měl podle původní dohody splatit do 31. března. Před třemi lety byla Viktoria nucena prodat své tréninkové centrum v Horních Počernicích.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články