Zpět na » ČFL » Olomouc remizovala v Karviné a může ztratit náskok v čele 2. ligy

ČFL - Olomouc remizovala v Karviné a může ztratit náskok v čele 2. ligy

Olomouc remizovala v Karviné a může ztratit náskok v čele 2. ligy © sigmafotbal.cz - Fotbalisté Sigmy Olomouc

1

08.11. - REVIEW Fotbalisté Olomouce ve 14. kole druhé ligy na poslední chvíli zachránili remízu 2:2 v Karviné a poprvé po osmi zápasech ztratili body. Hanáci navíc ještě dnes můžou přijít také o náskok na prvním místě tabulky, protože pokud Táborsko večer vyhraje ve Zlíně, bodově se na ně dotáhne.

Olomouc v Karviné od začátku tahala za kratší konec, pokaždé ale dokázala s domácími srovnat krok. Na Trousilovu branku ze třetí minuty odpověděl po půlhodině hry Houska a po Urgelově zásahu těsně před přestávkou zachránil vedoucímu celku soutěže bod Ordoš gólem z přímého kopu v 89. minutě.

Šanci dotáhnout se na druhé místo promarnil Sokolov, který doma jen remizoval 1:1 s předposledním Ústím nad Labem. Západočeši přitom utkání rozehráli skvěle a od 5. minuty vedli díky Šamánkovi, který proměnil penaltu, nařízenou za faul na Vaněčka. Hosté ale po přestávce přidali a v 52. minutě tvrdou ranou z dálky vyrovnal Leibl.

Dvě černé série ukončily Pardubice díky výhře 1:0 nad Třincem. Východočeši po třech prohrách za sebou poprvé naplno bodovali a navíc utnuli čtyřzápasové čekání na vstřelenou branku. V 54. minutě se o to postaral Petráň.

MFK OKD Karviná 2:2 (2:1) SK Sigma Olomouc

Branky: 3. Trousil, 42. Urgela - 29. Houska, 89. Ordoš
ŽK: 56. Budínský (KAR), 89. Trousil (KAR) - 75. Vepřek (OLO), 79. Ordoš (OLO)

MFK OKD Karviná: Lipčák - Růžička, Trousil, Janíček, Eismann - Daníček, Skwarczek (70. Juřena) - Hatok (61. Vaněk), Budínský, Zelený - Urgela (84. Kurušta)

SK Sigma Olomouc: Reichl - Hála, Rajnoch, Šindelář, Vepřek - Zahradníček (76. Varadi), Houska (61. Chorý), Cana, Plšek (46. Ordoš), Navrátil - Vašíček

Rozhodčí: Ardeleánu - Nádvorník, Kubr