Zpět na » ČFL » Souhrn 19. kola ČFL: Sparta nadělovala

ČFL - Souhrn 19. kola ČFL: Sparta nadělovala

Souhrn 19. kola ČFL:  Sparta nadělovala © sparta.cz - Bekim Balaj právě střílí vítězný gól proti Hradci Králové

1

18.03. - V 19. kole třetíá nejvyšší fotblaové soutěže v Česku se nejvíce dařilo Spartě, Písku, Kunicím a Převýšovu.

Utkání Písku a Horních Měcholup skončilo vítězstvím 2:0 pro domácí. Nejprve poslal Písecké do vedení Zušťák. Hráči Horních Měcholup měli sice v dalším průběhu více ze hry, ale dobrá obrana domácích v čele s brankářem Vršeckým zabránili soupeři ve skórování. Rozhodující trefa přišla v samotném závěru, kdy domácí fanoušky potěšil Martin Malý, který dodal výsledku definitivní podobu.

Strakonice přivítali Kunice a diváci si museli na všechno podstatného počkat na závěr druhého poločasu. Hosté brankami v 72. a 74. minutě odskočili domácím do vedení 2:0 a domácí dokázali pouze snížit z penaltu, kterou proměnil Zeba.

V zápase Vltavína s Chomutovem branka i přes několi slibných šancí branka nepadla. Ve druhém zápase, ve kterém branka nepadla byl duel Domažlic s Královým Dvorem. Třetí bezbrankový zápas se odehrál v Kladně, kam zavítala Roudnice.

Rezerva Sparty přivítala Hlavici a vůbec soupeře nešetřila a nadělila soupeři devět branek. Hattrickem se blýskl Albánec Balaj.

Převýšov přehrála 1:0 Chrudim v domácím prsotředím, když se o jedinou branku zápasu zasloužil v 57. minutě Špidlen po rychlé kombinaci.

Zápas Kolína s Karlovýmo Vary přinesl několik branek v samotném závěru. Úvodní branku vstřelil hostující Geňo. Domácí třema góly otočily skóre zápasu, které hosté dokázali jen upravit na konečných 3:2.

Zápy v zápase s Českou Lípou uhrály remízu 1:1. Obě branky padly v prvním poločase, když se trefil domácí Böhm a za hosty vyrovnal na konečných 1:1 Gibala.

AC Sparta Praha B - SK Hlavice 9:0
Branky: 15. Jakubov, 17. Balaj, 20. Balaj, 29. Balaj, 38. Jakubov, 63. Jánoš, 64. Konaté, 85. Juliš, 88. Karafiát

SK Strakonice - TJ Kunice 1:2
Branky: 83. Zeba (pen.) - 72. Dvořák, 74. Jíra

FC Písek - SK Horní Měcholupy 2:0
Branky: 50. Zušťák, 90+1. Malý