Zpět na » ČFL » Souhrn 18. kola ČFL: Nedělní zápasy skončily remízou

ČFL - Souhrn 18. kola ČFL: Nedělní zápasy skončily remízou

Souhrn 18. kola ČFL: Nedělní zápasy skončily remízou © sparta.cz - Bekim Balaj právě střílí vítězný gól proti Hradci Králové

2

11.03. - AKTUALIZOVÁNO Po zimní přestávce se rozjel i kolotoč České fotbalové ligy. Nejlépe do jarní části soutěže vstoupili fotbalsité Horních Měcholup. Kolína, Chrudimi a České Lípy, kteří si připsali tři body. V nedělních zápasech se dělily body.

Rezerva pražské Sparty odstartovala druhá část soutěže domácí remízou 2:2 s Pískem. Domácí nejprve dostal do vedení Balaj, ale hustující AMlý v 61. minutě vyrovnal. O 4 minuty později se trefil Konate, ale i na podruhé hosté dokázali vyrovnat zásluhou Šlapáka.

Roudnice nad Labem přivítala Domažlice a vše podstatné se stalo v první třetině zápasu. Nejprve domácí vstřelili v 9. minutě zásluhou Chalupy úvodní branku zápasu. Následně hosté kontrovali brankou Došlého ze 22. minuty. Dokonce zápase už branka nepadla.

Zápy zavítala na hřiště Králova Dvoru a odvezly si bod za bezbrankovou remízu 0:0.

Hlavice moc dobře nevstoupili do druhé části soutěže, když již v prvním poločase prohrávali s Českou Lípou 0:5. Ve druhém poločase se dokázali oba soupeři prosadit po jedné brance a hosté si připsali tři body vysokou výhru 6:1. Hattrickem se blýskl hostující Novotný.

Horní Měcholupy přivítali Strakonice a už první poločas nasvědčoval, že tři body zůstanou na domácím hřišti, když po prvním poločase vedli domácí 2:0. Hosté se dokázali prosadit pouze jednou, a protože domácí vstřelil ještě jednu branku, tak tři body získali za vítězství 3:1 domácí fotbalisté.

V zápase Chomutova s Kolínem vše nasvědčovalo vítězství domácích, ale hosté dokázali otočit z 0:2 na konečných 3:2 a odvezli si tři body.

Vltavím přijel do Chrudimi, ale tahal od začátku za kratší konec. Všechno podstatné se událo v prvním poločase, po kterém vedli domácí 3:1 a skóre vydrželo dokonce zápasu.

Jediná sobotní remíza se zrodila v zápase Karlových Varů s Kladnem. Remízu 2:2 vystřelil v 84. minutě hostující Procházka.