Zpět na » ČFL » Souhrn 6. kola ČFL: Chomutov naděloval

ČFL - Souhrn 6. kola ČFL: Chomutov naděloval

Souhrn 6. kola ČFL: Chomutov naděloval © sparta.cz - Trenér Martin Hašek

0

13.09. - REVIEW Vložené 6. kolo České fotbalové ligy se odehrálo ve středu. Tři body za vítězství získali fotbalisté Písku, Kunic, Kolína, Chomutova, Karlových Varů a Roudnice nad Labem

Králův Dvůr přivítal Českou Lípu a hned v úvodu šel do vedení po brance Saboa. Hosté si na svou jedinou branku počkali do 58. minuty, kdy se trefil Musiol. Dokonce zápasu už žádná branka nespadla a v Králově Dvoře se dělily body za remízu 1:1.

Zápy přijely na zápas 6. kola do Roudnice nad Labem, kde chtěli bodovat. Domácí se na přelomu 1. a 2. poločasu ujali vedení 2:0. Hostujícímu Málkovi se povedlo snížit stav na 2:1, ale to bylo ze strany hostů vše. Domácí se radovali z vítězství 2:1 a připsali si důležité 3 body.

Karlovy Vary se na domácím hřišti představili s Domažlicemi. Domácí nejprve zásluhou Vaněčka dostali do vedení, ale hosté nejprve v 47. minutě vyrovnali a pak v 64. minutě otočil skóre na svou stranu. Když všechno směřovali k vítězství hostů, tak 3 minuty před koncem vyrovnal Šamánek. Nakonec si hosté neodvezli ani bod za remízu, protože v 91. minutě se trefil domácí Ivasko a rozjásal domácí příznivce.

Chomutov velice potěšil domácí příznivce v zápase s Kladnem. Od začátku zápasu na hřišti dominoval a do soupeřovy branky sázel branku za brankou. Skóre se zastavilo na 5:0 pro domácí Chomutov.

Chrudim přivítala Kolín, se kterým od 10. minuty prohrávala. Zbývající dvě branky zápasy padly až v závěru zápasu. Nejprve v 75. minutě domácí Dostálek vyrovnal, ale o 6 minut pozdě se prosadil hostující Michálek.

Kunice v domácím prostředí porazila Vltavín 2:1. Hosté se dostali zásluhou Mašanskýho do vedení, ale domácí už v 15. minutě dokázali vyrovnat. Vítěznou branku si domácí schovali až na 82. minutu, kdy se trefil Balšánek.

Jedinou remízou skončil zápas rezervy Sparty se Strakonicemi. V tomto zápase branka nepadla ani na jedné straně.

Písek před domácím publikem přivítal Hlavici. Domácí už v 1. poločase ukázali svojí sílu a po brankách Zušťáka a Krejčího vedli 2:0. Ve 2. poločase nejprve hosté snížili, ale další dvě branky domácích rozhodli o třech bodech. Domácí Písek zvítězil 4:1 a připsal si 3 body do tabulky ČFL.