Zpět na » ČFL » 5. kolo ČFL: Domažlice a rezerva Sparty nadělovali

ČFL - 5. kolo ČFL: Domažlice a rezerva Sparty nadělovali

5. kolo ČFL: Domažlice a rezerva Sparty nadělovali © skkladno.cz - Fanoušci Kladna

0

09.09. - REVIEW V 5. kole České fotbalové ligy si připsali tři body fotbalisté Kolína, rezervy Sparty, Domažlice, Chomutov, Vltavín a Kladno.

Převýšov přivítal Roudnici. Domácí vyhráli 1. poločas 1:0 díky brance Zeleného, ale zbytek branek se vměsnal do šesti minut v druhé polovině 2. poločasu. Hosté nejprve vyrovnali, ale domácí po 2. minutách šli opět do vedení. Poslední slovo měl hostující Brožík, který svojí brankou zařídil dělbu bodů.

Jednoznačná záležitost byla k vidění v zápase rezervy Sparty s Chrudimí. Sparta došla ke třem bodům v poklidu a výhře 3:0. Nejtěsnější vítězství zaznamenali fotbalsité Kolína, kteří přivítali na svém hřišti Českou Lípu. Zápas rozhodla branka domácího Štočka z 33. minuty

Kladno potěšilo v zápase se Zápy své fanoušky. Skóre otevřel v 8. minutě hostující Duben, který se trefil do své svatyně. O 7 minut později se trefil i domácí fotbalista, byl to konkrétně Švambera.

Králův Dvůr zavítal do Vltavína a ze tří bodů se radovali domácí. Hosté sice od 11. minuty vedli, ale domácí na začátku 2. poločasu vyrovnali a nakonci zápasu dokonali obrat brankou Předoty.

Písek doma přivítal Chomutov a hned v úvodu se dostal do vedení. Tři body si hosté zajistili díky dvoum proměněným penaltam Pikla.

Zápas Domažlic a Hlavice se rozhodoval ve druhém poločase. Domácí vstřelili ve 2. poločase tři branky.