Zpět na » ČFL » Vlašimská tvrz byla pokořena

ČFL - Vlašimská tvrz byla pokořena

Vlašimská tvrz byla pokořena © -

0

20.04. - Fotbalisté Vlašimi poprvé v letošním ročníku ČFL prohráli na domácím hřišti a zrovna v tom nejdůležitějším zápase s druhým Pískem, který si z Vlašimi odvezl výhru 1:0. V dalším zápasech dokázala po dlouhé době neplno bodovat i Sparta Krč a další výhru, již druhou v řadě si po počátečním záváhaní připsali fotbalisté Slavie Praha B.

FC Graffin Vlašim - FC Písek

Již v první minutě zápasu domácí fanoušci oněměli, když centr Malého usměrnil za Tomu Pivoňka 0:1. V šesté minutě se do útoku halali domácí a po střele Vořechovského se měl zahrávat rohový kop, ale rozhodčí byl jiného názoru. Po patnácti minutách hry mohlo přijít vyrovnání, ale hlavičku Křečka vyhlavičkovali hostující obránci z brankové čáry. Ve dvacáté minutě to mohlo být již 0:2, ale hostující Skopalík hlavičkoval těsně vedle. Od dvacáté minuty převzala Vlašim otěže hry a ve třicáté minutě mohl vyrovnat Bálek, ale jeho střela z úhlu mířila mimo. O tři minuty později napřáhl ze třiceti pěti metrů Schuster a tuto výtečnou střelu s problémem vyrazil brankář Písku na roh. V minutě třicáté deváté byl v hlavní roli rozhodčí, který neuznal domácím branku kvůli údajnému útočnému faulu jednoho z domácích hráčů. Do šaten se tedy šlo za stavu 0:1 a domácí trenér měl svým svěřencům jistě co říci.

Druhý poločas začal opět neuznanou brankou. V padesáté čtvrté minutě se prosadili domácí, ale rozhodčí pískal nesmyslný ofsajd. O čtyři minuty později mohl hostům zařídit dvoubrankové vedení Zušťák, ale mířil těsně vedle. Vlašim byla stále více aktivnější a hostující obrana v čele s exligovým Peroutkou měla plné ruce práce. V šedesáté čtvrté minutě trefil domácí Křeček břevno hostující svatyně. Po střele Vebra v sedmdesáté páté minutě zazvonila pro změnu tyč. V osmdesáté minutě se vydal brankář Písku Samoel na výlet a po odkopu na roh se nestačil vrátit do branky, ale jeho zaváhání Lizák bohužel nevyužil. Z následného brejku mohl skóroval Zušťák, ale Toma předvedl vynikající zákrok.Minutu před koncem mohl skórovat ještě hostující Komárek, ale branku minul. Po ukončení zápasu to začalo v hledišti bouřit. Do potyčky v hledišti se zapojili i hráči Písku, kteří zachránili malého chlapce. Rozhodčí se cestou do šaten dočkali i pivní sprchy. Při následných potyčkách v hledišti musela zasahovat i policie.