Zpět na » ČFL » O víkendu startuje ČFL, nejblíže k postupu mají fotbalisté Graffinu Vlašim

ČFL - O víkendu startuje ČFL, nejblíže k postupu mají fotbalisté Graffinu Vlašim

O víkendu startuje ČFL, nejblíže k postupu mají fotbalisté Graffinu Vlašim © -

0

Líbilo se

11.03. - Již tuto sobotu začne jarní část třetí nejvyšší soutěže v České republice a opravdu je na co se těšit. Nepůjde jen o jedinou postupovou příčku, ale také o tuhý boj o záchranu.

Nejlepší výsledky v přípravě měla Vlašim, které prohrála pouze jedno utkání. „Zimní přípravu hodnotím dobře, objem tréninkových jednotek, které jsme měli absolvovat, jsme zvládli bez problémů, jediná kaňka nad naší zimní přípravou je zranění Jiřího Veselého.
Naše zimní příprava byla celá absolvovaná v našich podmínkách ve Vlašimi a
na soustředění v Kácově, kde jsme měli vytvořeny všechny podmínky ke
kvalitní přípravě. Jaká ovšem příprava skutečně byla, se ukáže až v jarních
kolech ČFL.“ Zhodnotil zimní přípravu trenér Vlašimi Roman Nádvorník. Se zimní přípravou jsou také spojeny mnohé změny v kádrech týmů a ani Vlašim nezůstala pozadu a její kádr doznal několika změn. Největším překvapením byl jednoznačně odchod Miloše Juhasze, který se vrátil na Slovensko. Další odchody tým vedený Romanem Nádvorníkem nezaznamenal. Opačným směrem zamířili: Jiří Kabele, který bude ve Vlašimi hostovat z Kladna, Roman Švamberg hostuje ze Slavie B a na přestup z Liberce přichází Jan Pyšek. Tým také mohl opustit Martin Schuster, ale z jeho angažmá v Německu nakonec sešlo. „S posílením týmu budu zcela spokojen, pokud se nám podaří do začátku soutěže angažovat jednoho gólového útočníka . Švamberk i Kabele během přípravy své kvality potvrdili a měli by být přínosem pro mužstvo.“ Potvrdil svou spokojenost s posilami lodivod Graffinu.

Na jaře bude Vlašim usilovat o postup do druhé nejvyšší soutěže, ale nebude to mít jednoduché na záda dýchají celku z pod Blaníka Písek, Slavie B či Sparta Krč. Výhodou Vlašimi může být to, že všechny tyto celky hostí na svém hřišti a je dobře známo, že z Vlašimi se body zadarmo nevozí. Kdo nakonec postoupí? To je otázka, která bude rozluštěna až v červnu.

Další zajímavé souboje budou k vidění na opačném pólu tabulky. Z ČFL dostanou „padáka“ tři poslední celky. Nejhorší pozici má aktuálně poslední Králův Dvůr, který má na svém kontě devět bodů se ztrátou sedmi bodů na první nesestupovou pozici. Ovšem hlasy z Králova Dvora mluví jasně: „Pro záchranu soutěže uděláme vše v rámci fair-play.“ prohlásil Zbyněk Hrabák. Dalšími celky, které okupují sestupové příčky jsou Letohrad a rezerva Slovanu Liberec. Dalšími celky, které budou o své setrvání v soutěži bojovat jsou Náchod-Deštné, Varnsdorf, Vyšehrad a Jablonec B. Kdo nakonec opustí ČFL?

Přehled změn v kádrech týmů ČFL:


Slavoj Vyšehrad odchody:Šourek (Řevnic), Ježdík (Varnsdorf) a Řehák (Olomouc).
Příchody: po zranění Oudahar, Nadrchal (Hlinsko), Kala(Roudnice), Kučera(Rakousko), Dubský ukončil hostování v Krči, Podlenu (Rožmitál)

Náchod Deštné:
Odchody: -
Příchody:
AleksandersCekulajevs (FK Jurmala - lotyšská nejvyšší soutěž), Dimitrijs Medeckis (FK Fokikos - II.liga Řecko), Ivana Breziny (FBK Kaunas), Petr Zieris (Trutnov)

Sezimovo Ústí:
Příchody:
Michal Schön (SK Dynamo České Budějovice),Petr Martínek(???), Petr Martínek (Mladá Boleslav), Tomáš Mašek (Dynamo Č. Budějovice).

Králův dvůr:
Příchody:
Patrik Zajac (Dynamo České Budějovice), Daňek a Patrovský(???), Michala Novák, Rostislav Nejepsa a Patrik Bojtl (Sparta), Martin Gabriel (Slavie Praha), Filip Trantina (Plzeň).

FK OEZ Letohrad:
Přišli: Ondřej Bíro (Sparta Praha- hostování), Glos Tomáš (Jablonec- hostování), Klepek Filip (Vítkovice - hostování)
Odešli: František Dvořák (FK Holice- hostování), Jaroslav Jaroš (ukončil hostování)

Sparta Krč:
Odešli:
Frydrych Luděk (ukončení hostování H. Králové),Soukup Vojtěch (přerušení činnosti),Dubský Oldřich (ukončení hostování Hořovicko), Hašler Tomáš (ukončení hostování H. Králové). Přišli:Hanuš Jan (hostování Slavia Praha),Mišák Pavel (hostování Úvaly), Sirový Jan (hostování Bohemians 1905), Kučera Jakub (hostování Slavia Praha), Sedláček Pavel (hostování Čáslav)

Písek:
Odešli:
---
Přišli: Jiří Peroutka (SK Dynamo České Budějovice), Petr Jendruščák (FK Baník Most).

Vyjádření dalších celků a přehled přestupů se nám bohužel nepodařilo získat.

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Mattess - 14.03. Odpovědět

FK Náchod 4 EVER!!

Mattess

Omlouvám se Moravanům a Slezanům, ale zatím nic o MSFL neplánuji možná v budoucnu jo,, ale z časem mi to moc nevychází momentálně..snad se dočkáte a pokud by měl někdo zájem se také zapojit nevidím v tom problém

Knedlik-Dynamo

ano čechy jsou neco víc sorry:)

lampard26

Čechy jsou nudné, samé béčka a nehraje tam Sulko.

zabreh fanatics
Arjen!! - 11.03. Odpovědět

A clanky o MSFL budou ? Nebo zase jenom cechacci jsou neco vyssiho?

Arjen!!

vypadá to že nebudou, ale já chcu vědět co je nového v dostě!!!

zbrojovak5

Budu to tu psat 100krat? Až někdo z MSFL bude tak obětavej, jako Jirka od nás z Vlašimi, tak možná budou články i z Moravy. Jirko děkujem!!!

BadyVlasim
Reklama
Témata článku
Anketa

Kdo podle Vás vyhraje ČFL a postoupí do druhé ligy?

Graffin Vlašim (20)

Graffin Vlašim 64,5%

FC Písek (5)

FC Písek 16,1%

SK Sparta Krč (2)

SK Sparta Krč 6,5%

Slavie Praha B (2)

Slavie Praha B 6,5%

Někdo jiný (2)

Někdo jiný 6,5%
Celkový počet hlasů: 31
Loading... Uklávám Váš hlas.
Reklama
Nejnovější články