Zpět na » ČFL » Závěrečné kolo Platan Cupu

ČFL - Závěrečné kolo Platan Cupu

Závěrečné kolo Platan Cupu © -

0

23.02. - O víkendu se odehrálo poslední kolo Platan Cupu 2009. Rezerva Dynama České Budějovice dali "bůra" Strakonicím a je v tabulce první, jenomže druhému Písku zbývá odložený zápas s Prachaticemi k dobru.

SK Dynamo České Budějovice B - Strakonice

Dynamo mělo v úvodu mírnou převahu, ale výtečný pas Pouzara nezužitkoval Nekvida. Ovšem v osmnácté minutě již Nekvida po přihrávce Dobala nemýlil - 1:0. O pět minut později podruhé udeřil Nekvida, tentokrát zužitkoval centr Kučery - 2:0. Strakonice se k žádné vážnější šanci nedostali a jejich propagační střely z dálky brankáře Dynama neohrozily. Ve druhé půli byli Dobal a spol. zřejmě spokojeni se svým náskokem a hra se odehrávala především ve středu pole. To důležité se odehrálo v poslední desetiminutovce. V osmdesáté minutě skóroval Timm a o dvě minuty později se prosadil hlavou opět Timm - 4:0. Poslední hřebíček do pomyslné rakve zatloukl v poslední minutě zápasu Kučera - konečných 5:0.

FC Písek - Spartak MAS Sezimovo Ústí

Rozhodně nejlákavější duel celého turnaje. Zápas neměl předem jasného favorita a tudíž se dala očekávat vyrovnaná bitva, kterou by mohl rozhodnou i jeden jediný gól. V úvodu zápasu se odehrál brutální faul na obránce Ústí od Zušťáka, který k údivu všech nebyl vyloučen! Právě Zušťák se gólově prosadil v osmí minutě - 1:0. Hra "Sezimáku" nebyla nikterak tragická, ale v třicáté minutě to bylo už 2:0. Přímý kop totiž nádherně zakroutil Pravda. Z počátku druhé půle se Spartak tlačil do koncovky, ale žádná střela se neujala. V sedmdesáté minutě skóroval do prázdné branky domácí Sleza - 3:0. Hosté dále útočili a za svou snahu byli odměněni v podobě gólu, který v sedmdesáté šesté minutě vstřelil Zelenka - konečných 3:1.

Prachatice - Příbram B

Domácí Tatran vstupoval do zápasu jako favorit a čekalo se, že to potvrdí, ale opak byl pravdou. Do poločasu to bylo 1:1, ale po půli šli do vedení hosté a dvacet minut před koncem bylo ještě hůř pro Tatran, hosté zvýšili svůj náskok - 1:3. Na konečných 2:3 z pohledu domácích upravil Kaczko.

Dynamo České Budějovice dorost - Milevsko

Mladíci z Českých Budějovic rozhodli utkání již v první desetiminutovce, kdy vedli už 2:0. Radost z čistého konta zkazil mladíkům osm minut před koncem Málek - konečných 2:1.

Zbývá odehrát: (jedná se o odložené zápasy prvního kola)