Zpět na » ČFL » 6. Kolo Platan Cupu

ČFL - 6. Kolo Platan Cupu

6. Kolo Platan Cupu © -

0

16.02. - Další kolo píseckého Platan cupu nabídl uplynulý víkend. V tomto kole se odehrál jeden zajímavý duel. Proti sobě totiž nastoupili dva celky Dynama České Budějovice.

SK Dynamo České Budějovice B - SK Dynamo České Budějovice dorost

Zajímavý zápas nabídl vyrovnané utkání, ve kterém se pozornou obranou prezentovali dorostenci Dynama. Ti dokázali uhlídat i Václava Mrkvičku, kterému nevyšlo angažmá v Písku, a proto se vrátil do rezervy Dynama. Ke konci zápasu vše naznačovalo bezbrankové remíze, ale minutu před koncem fauloval brankář dorostu útočícího Skopalíka a následnou penaltu proměnil Dobal a rozhodl tím klubové derby ve prospěch třetiligové rezervy - 0:1.

Příbram B - Strakonice

Favoritem zápasu byla Příbram což také potvrdila. Hned v desáté minutě prostřelil brankáře Strakonic Brazilec Cafu - 1:0. O šest minut později přidal druhou branku Semedo - 2:0. Třetí zásah do sítě Strakonic obstaral tři minuty před koncem poločasu opět Cafu - 3:0. Po poločase to se Strakonicemi nevypadalo vůbec dobře. Ve druhé půli se nic nezměnilo a fotbalisté od Otavy se museli bránit velmi nebezpečnému soupeři. Po patnácti minutách druhé půle zvýšil na 4:0 Doležal a o deset minut později završil svůj hattrick Brazilec Cafu - 5:0. Paradoxně za tohoto stavu se fotbalisté Strakonic vzchopili a na 5:1 snižoval Benedikt. Konečnou podobu výsledku dal dvě minuty před koncem Hanzlík 5:2.

Milevsko - Sezimovo Ústí

Divizní Milevsko nechtělo dát svému soupeři nic zadarmo a od začátku se tedy hrál vyrovnaný fotbal z řadou šancí na obou stranách. Ovšem po dvaceti minutách si na centr Kochlöfla naběhl Malý a uklidil míč hlavou za záda brankáře Milevska - 0:1. Po inkasované brance přidalo Milevsko na aktivitě, ale brankář Sezimova Ústí si poradil se střelou Masopusta i Sokolta. Ovšem ve třicáté páté minutě se prosadil Janů - 0:2. Po zbytek zápasu se hrálo především ve středu hřiště, ale mírně aktivnější byl Spartak, který zahrozil šancí Schöna, ale brankář Milevska byl pozorný. KOnečný stav zápasu - 0:2.