Zpět na » ČFL » Platan Cup: 4. kolo

ČFL - Platan Cup: 4. kolo

Platan Cup: 4. kolo © -

0

02.02. - Během sobotního se odehrálo čtvrté kolo turnaje PLatan Cup 2009 a v něm se zrodilo i několik velice překvapivých výsledků.

Spartak Sezimovo Ústí - Strakonice

Právě v tomto zápase se zrodilo překvapení číslo jedna. Spartak dostal od svého divizního soupeře pět branek po hrubých chybách v rozehrávce a nepozornosti při bránění standartních situací. První branku Strakonic vstřelil po akci dva na jednoho Hanzlík - 0:1. Na druhou branku se nečekalo dlouho. Ve dvanácté minutě se po přetaženém centru prosadil V. Šrámek - 0:2. Ve třicáté druhé minutě se prosadili přeci jen ševci. Jenomže Samec si spletl branku a vstřelil si vlastní gól - 0:3. Po přestávce se hra Spartaku zvedla a první vážnější ohrožení měl na kopačce Kostečka. Ovšem v padesáté šesté minutě se už Kostečka trefil z pokutového kopu - 1:3. Po vstřelené brance ševci kombinovali, ale žádnou gólovou šanci si nevypracovali. Vydařený závěr prožili hráči Strakonic. Nejprve v sedmdesáté třetí minutě zakončil M. Šrámek - 1:4. Poslední hřebíček do rakve Sezimova Ústí zatloukl Hadraba - konečných 1:5.

FC Písek - Dynamo České Budějovice A dorost

Překvapení číslo dvě. Mladíci z Českých Budějovic na zkušenějšího soupeře doslova vlétli a jejich aktivita se vyplatila. Po rohovém kopu se prosadil Saitl - 0:1. Po deseti minutách hry se Písek dočkal vyrovnání, z dálky s prosadil Linhart - 1:1. Do druhé půle vstoupili opět lépe hosté a jejich aktivita skončila gólem již v první minutě druhé půle, kdy se prosadil nádhernou ranou z dálky Marhoun - 1:2. V obraně dobře organizovaní mladíci Dynama nepustili do žádné větší šance ani domácího kanonýra Zušťáka. Konečnou podobu výsledku dal mladík Leština - 1:3.

Milevsko - Prachatice

V tomto zápase byl favoritem celek z Prachatic, ale z výhry se nakonec radovali domácí. V prvním poločase se hrála celkem vyrovnaná partie. Až na konci poločasu se dokázal prosadit povedenou ranou domácí Zach - 1:0. Střelný prach nezvlhl domácím ani o dvě minuty později, kdy se prosadil Sokolt - 2:0. Ovšem hosté nechtěli zůstat zahanbeni a minutu před koncem poločasu snížil Koršala - 2:1. Po přestávce se hrálo spíše na polovině Milevska a svojí převahu Tatran zúročil ve čtyřicáté osmé minutě, kdy utekl Košík a zavěsil - 2:2. Vyrovnaný stav skóre odpovídal i dění na hřišti, ale tři body urvali nakonec domácí. V sedmdesáté deváté minutě prostřelil brankáře Prachatic Nohava - konečných 3:2.

Příbram "B" - SK Dynamo České Budějovice "B"

V zápase, který se odehrával v prosněženém odpoledni byl k vidění vyrovnaný zápas. A tomu nasvědčovalo i skóre po prvním poločase. Na světelné tabuli totiž svítilo 1:1, o branky se postarali: za Příbram Tshiabola a za Dynamo Kučera.
Právě posledně jmenovaný poslal ve druhém poločase hosty do vedení - 1:2. Třetí branku do sítě Příbrami vstřelil Kaňák. Příbram dokázala už jen snížit, na konečných 2:3 upravil Veselý.