Zpět na » ČFL » Celky z ČFL zahajují přípravné období

ČFL - Celky z ČFL zahajují přípravné období

Celky z ČFL zahajují přípravné období © -

0

Líbilo se

06.01. - Většina týmu třetí nejvyšší soutěže již zahájila přípravné období na jarní odvety. Vedoucí Vlašim začala trénovat již včera a Sezimovo Ústí se sešlo k prvnímu tréninku po Vánocích dnes. Celkový přehled naleznete uvnitř článku.

FC Graffin Vlašim

Fotbalisté vedoucího celku se poprvé v tomto roce sešli včera na umělé trávě. Dorazila i skupinka fanoušků, které zajímal především nový kouč a také nové tváře. Nových tváři bylo na včerejším tréninku hned několik. Z hostování se vrátila dvojice odchovanců Petr Červeňák a Marcel Potůček. Dále brankář Jan Jíša, který je na testech z Pacova a mladík Patrik Lancz z Viktorie Žižkov. Na včerejším tréninku ovšem Roman Nádvorník nepřivítal kompletní podzimní kádr. Z týmem netrénují Miloš Juhazs, který hlásí návrat na Slovensko. Další dva borce testují jiné týmy. Lukáše Dvořáka testuje ligové Kladno a Štěpána Kacafírka testují v druholigovém Mostě.

První přípravný zápas odehrají fotbalisté z pod Blaníka v sobotu nejprve od 10:00 proti druholigové Čáslavi a týž den ve 13:30 se Vlašim utká v rámci turnaje na Vyšehradě z rezervou Mladé Boleslavi. Další zápas čeká Vlašim až 21. ledna proti Spartě Karč opět na Vyšehradě také v rámci turnaje a poslední zápas turnaje čeká Graffin druhého února s Teplicemi. Další zápasy nejsou zatím potvrzeny, ale svěřenci trenéra Nádvorníka by se mohli utkat s Mostem.

FK Spartak MAS Sezimovo Ústí

Fotbalisté Spartaku zahájili přípravu dnes odpoledním tréninkem. I v Sezimově Ústí se dají očekávat změny v kádru. „Na zkoušku přijdou dva slovenští fotbalisté - obránce Igor Kiss a jeden ofenzivní hráč,“ uvedl výkonný ředitel klubu Tomáš Samec pro klubový web. Dále se také jedná o příchodu Petra Martínka z Mladé Boleslavi. Do týmu se ze stáže v Anglii vrací František Koutník a zapojí se s týmem do přípravy. Klub by naopak měli opustit útočník Martin Sedliak, který odejde na Slovensko a rovněž útočník Lukáš mach, který zřejmě zakotví ve Vietnamu.

Svěřenci trenéra Dejmala se zúčastní píseckého turnaje Platan Cup na kterém se fotbalisté "Sezimáku" mohou potkat s těmito mužstvy: FC Písek, FC ZVVZ Milevsko, Dynamo Č. Budějovice dorost, SK Strakonice, Dynamo Č. Budějovice „B“, Tatran Prachatice, 1. FK Příbram B.

FK Náchod

Fotbalisté z Náchoda zahájí svou přípravu na jarní odvety až zítra, kdy na hráče čeká první trénink. Změny v kádru Náchoda zatím nejsou potvrzeny žádné.

Náchodští se v přípravě střetnou postupně s těmito týmy: FC Hradec Králové -dorost, Olympia Hradec Králové, GKP Gorzow(Polsko - 2.liga), Živanice, FC Hradec Králové "A", Chrudim, Walzbrzych (Polsko), Baník Sokolov, FK Tauras - Tauragi (Litva - 1.liga), Znicz Pruszkow (Polsko - 2. liga). Většinu těchto zápasů odehrají hráči Náchoda v České Republice v Bělovsi a Dzierzioniowsku, který leží v Polsku.

Přípravu dále zahájily:

FC Písek - Příprava zahájena 6.1.2009. Mužstvo Písku by měl podle zákulisních informací posílit útočník Václav Mrkvička a obránce Jiří Peroutka. Prvně jmenovaný bude v týmu hostovat z Dynama České Budějovice a druhému jmenovanému končí v Dynamu smlouva a jak sám hráč naznačil, tak se na nových podmínkách v Dynamu nedohodne a rád by zakotvil právě v Písku. Ovšem pouze v případě, že nebude mít nabídku ze zahraničí. Dále své působení ve třetím celku ČFL prodlouží Roman Pivoňka, který zde hostuje také z Dynama České Budějovice.

SK Slovan Varnsdorf: Příprava zahájena 5.1. 2009, žádné bližší informace prozatím nemáme.

Své přípravy také zahájily fotbalisté prvoligových rezerv(FK Mladá Boleslav B, FC Viktoria Plzeň B, FK Viktoria Žižkov B, SK Dynamo České Budějovice B, FC Slovan Liberec B, FK Baumit Jablonec B, SK Slavia Praha B).

O týmech SK Hlavice, SK Sparta Krč, FK Buldoci Karlovy Vary, FK Králův Dvůr, FK OEZ Letohrad a SK Slavoj Vyšehrad nemáme žádné bližší informace, ale dá se očekávat, že i tyto týmy zahájily přípravu na jarní část sezony.

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články