Zpět na » ČFL » Rezerva Dynama má nového trenéra

ČFL - Rezerva Dynama má nového trenéra

Rezerva Dynama má nového trenéra © -

0

Líbilo se

21.12. - Fotbalisté třetiligové rezervy Dynama České Budějovice mají nového trenéra. Místo Karla Musila je jím Jiří Jurásek.

Dosavadní kouč "béčka" Dynama Karel Musil se celý podzim kromě koučování rezervy také usilovně věnoval A-týmu, ve kterém dělal asistenta, nejprve Janu Kmochovi a poté Pavlu Tobiášovi. Od teď by se měl Musil věnovat pouze A-týmu, kde bude dělat asistenta právě Tobiášovi.

Otěže po Karlu Musilovi přebírá devětačtyřicetiletý Jiří Jurásek, který byl asistentem u A-týmu ještě když u Dynama působil jako hlavní trenér František Cipro a později i Straka. Ovšem letos v létě nastoupil do Dynama jako hlavní trenér Jan Kmoch a pro Juráska nebylo u A-týmu místo, protože Kmoch si přivedl vlastní asistenty. Proto také Jurásek odešel trénovat Záhřeb, který hraje MSFL. Po podzimu ovšem Záhřeb skončil poslední a Jurásek byl i přes neúspěch nečekaně odvolán. Ovšem nejen výsledky stály za Juráskovým odvoláním. Údajně byl Jurásek, který vlastní profesionální trenérskou licenci, moc velkým přepychem pro Zábřeh, jehož finanční možnosti jsou omezené.

Jiří Jurásek však nezůstal bez práce dlouho, protože byl už nějakou dobu v kontaktu a Jiřím Kotrbou, který Juráskovi řekl o změnách, které by měly v Dynamu nastat po skončení podzimní části Gambrinus ligy v realizačním týmu. A vše bylo domluveno. Jiří Jurásek tedy nahlásí svůj comeback na Dynamu oficiálně 1.1.2009.

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
koleg - 27.12. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Dám ho dnes zdarma. 100% jistota.

info na mailu sdera@centrum.cz
obratem se ozvu

koleg

ty mně taky nezajímáš..

Knedlik-Dynamo

to moc lidí nezajímá

Giovani Dos Santos
Reklama
Reklama
Nejnovější články