Zpět na » ČFL » Jiří Veselý: Předváděli jsme útočný a atraktivní fotbal

ČFL - Jiří Veselý: Předváděli jsme útočný a atraktivní fotbal

Jiří Veselý: Předváděli jsme útočný a atraktivní fotbal © -

0

Líbilo se

14.12. - Podzimní část ČFL byla pro Jiřího Veselého velice náročná. Jednak hrál za A-tým ČFL, trénoval rezervní tým v krajském přeboru a ještě byl asistentem v "áčku". Po odvolání trenéra Haška převzal tým jako hlavní kouč a zároveň hrál v základní sestavě. Jak prožíval právě Jiří Veselý letošní podzim v ČFL se dozvíte v tomto článku.

Jak by jste zhodnotil podzimní jízdu Graffinu v ČFL?

Určitě jsme spokojení, vést třetí ligu po podzimní části o šest bodů je krásný výsledek. Myslím si, že jsme předváděli útočný a atraktivní fotbal, který se musel fanouškům líbit.

Po odvolání pana Haška jste přebral tým a stal jste se hlavním koučem, jaké to bylo?

Nebylo to jednoduché, mnoho lidí čekalo, jak novou situaci já i mančaft zvládneme. Musím ale kluky pochválit, k tréninkům i k zápasům přistoupili zodpovědně. Starší a zkušení hráči mi pomohli a žádný problém s kázní, motivací a přístupem hráčů jsem neměl.

Jak na Vás vůbec samotné odvolání působilo?

Odvolání mě překvapilo. Trenér Hašek odvedl ve Vlašimi velmi kvalitní práci, jsou za ním vidět výsledky a hodně kluků po fotbalové stránce pozvedl.

Bylo to těžké trénovat a hrát zároveň?

Tak určitě to byla pro mě neobvyklá situace, musel jsem se soustředit na více věcí najednou. Velmi mi pomohl můj asistent Vláďa Kout, jak při vedení tréninků, tak při komunikaci a řízení během zápasu.

Vlašim prohrála na podzim pouze dvakrát, vzpomenete si kde to bylo?

Prohráli jsme v Sezimově Ústí 1:2 a v Českých Budějovicích s rezervou ligového Dynama 0:2.

Na jaký zápas vzpomínáte nejraději?

Tak určitě na všechna vítězná, ale nejraději vzpomínám na zápas s Královým Dvorem, který jsme vyhráli 6:0 a na konci se utkaní přeměnilo v naší exhibici.

Nyní se zeptám opačně. Na jaký zápas by jste nejraději zapomněl?

Nejraději bych zapomněl na utkání v Sezimově Ústí, kde jsme prohráli 1:2. Vedli jsme ještě pět minut před koncem 1:0 a druhý gól jsme dostali z penalty po nešťastné ruce v 93. minutě.

Myslíte si, že Vlašim první místo udrží a postoupí do druhé ligy?

Bude to velmi těžké a náročné, ale pevně věřím, že první místo udržíme. Kvalitou mužstva na to rozhodně máme. Byla by to odměna jak pro hráče, realizační tým, funkcionáře, tak i pro naše skvělé fanoušky.

Nyní máte již fotbalovou přestávku, co podniknete?

Trénujeme do 18.prosince třikrát v týdnu, hrajeme fotbal, hokejbal, hokej. Jinak si užívám volno, zařizuji si věci ,na které není během sezóny čas a začínám shánět dárky na Vánoce. Po Vánocích pojedu s přítelkyní na hory,oslavíme Silvestra a 5.ledna začínáme přípravu.

Jirko Díky za rozhovor a ať se daří.

Jiří Paýr / FotbalPortal

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

The Hammer: ono je trěžý psát o něčem o čem vím opravdu jen něco z doslechu....opravdu mojí výhodou je, že Vlašim hraje ČFL a tím pádem vím co se děje v ČFL a taky mám pár kontaktů v Dynamu takže další účastník ČFL (tedy Dynamo B) je pokrytý...opravdu tohle je maximum co ze sebe vydám...a je zde taky faktor volného času Smajlík 7

Knedlik-Dynamo

Hej ste hodni, ze furt pisete o CFL, ale mohli byste kurva neco napsat o
MSFL!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!poslední zmínka 4.7.!!!!!!!!!

The Hammer

Tak ty články udělej ty, tyhle naše taky píše mladej kluk co je fanoušek jednoho klubu z ČFL( jednoho z Gam. ligy)

BadyVlasim
Reklama
Reklama
Nejnovější články