Zpět na » » Cviertna: Budu si muset založit svůj klub

- Cviertna: Budu si muset založit svůj klub

Cviertna: Budu si muset založit svůj klub © Roman Baselides - Erich Cviertna

0

Líbilo se

01.06. - Pouze jedna prohra na jaře a série deseti zápasu bez porážky, takovou bilanci mají fotbalisté Třince. Přesto ve slezském týmu končí trenér Erich Cviertna. Bývalému trenérovi Hlučína, či Baníku Ostrava to bylo oznámeno v pondělí, což potvrdil na tiskové konferenci po nedělním zápase s Bohemians.

"V tisku jsem si přečetl, že se nehodím do koncepce, z čehož jsem byl překvapen, protože se tady spojuje funkce sportovního ředitele a trenéra. To není žádné objevení Ameriky," řekl třinecký trenér, jenž funkci manažera a trenéra v minulosti vykonával v barvách druholigového Frýdku-Místku po dobu čtyři roky. "Vedení se rozhodlo, jak se rozhodlo. Možná čekali, že se tento tým ještě bude prát o postup, proto se rozhodlo angažovat jiné trenéry," dodal.

Na lavičce Třince ho nahradí jako manažer a trenér v jedné osobě bývalý trenér Opavy Jiří Neček, asistenta mu bude dělat Karel Kula. "Možná tam byl trochu tlak i poté, co Karel Kula skončil na lavičce Baníku Ostrava. On je tady odtud a možná zde pracovaly i jiné vztahy." hledal příčinu svého konce Cviertna. Generální ředitel klubu vytýkal ve svém prohlášení malou angažovanost trenérů při hledání nových tváří do týmu. To Cviertna vyvrátil: "Panem Huczalou bylo řečeno, že trenéři nebyli aktivní, nesledovali hráče, což není pravda. Já jsem o některých věcech nebyl informovaných, nenechával jsem si proplácet cesťáky. Ještě před týdnem jsem sledoval nějaké hráče na Slovensku." Co bude s dosavadním třineckým trenérem? "Asi si teď budu muset založit svůj klub. Je to pro mě zklamání, že musím odejít. Smlouvu mám do 30. června." dodal na závěr.

Prohlášení generálního ředitele Fotbalu Třinec Edvarda Huczaly naleznete ZDE.

Igor Mainka / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Blázni že ho vyhodili, je mohl dostat dost vysoko, na jaře hráli skvělý fotbal, určo lepší jak některé prvoligové týmy.

ostravak
- 02.06. Odpovědět

... Smajlík 10

trewe - 02.06. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnes velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Dám ho dnes zdarma.
info zde:

http://weto.blog.cz/

trewe
Hasisak - 01.06. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 2 zapomnětlivec si zrobil ostudu

Hasisak

kd t j d pc..??

FCB-OTEPKA

Fanoušek Baníku a neví kdo to je. Ostuda.

Igor Mainka

otepka,raději si změň nick..když si nevzpomeneš ani na jméno bývalého kouče baníku...

VincentVega
fabec - 01.06. Odpovědět

FCB-OTEPKA:you speak czech?

fabec

He is speak only in Polisch

AC Spartus1893

takovyho shchopynho člověka dřive či později někdo angažuje,ale je to trenér pro Moravu popř.Sleszsko v Čechach ho nikdo nevezme......

markynho
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články