Zpět na » Premier League » Redknapp pošilhává po Benayounovi, ve hře je i Crouch

Premier League - Redknapp pošilhává po Benayounovi, ve hře je i Crouch

Redknapp pošilhává po Benayounovi, ve hře je i Crouch © skysports.com - Harry Redknapp - kormidelník Portsmouthu.

0

Líbilo se

23.06. - Trenér Portsmouthu Harry Redknapp momentálně do týmu shání novou akvizici do záložní řady. Nejvýše na seznamu možných posil se pro tuto chvíli nachází jméno fotbalisty Liverpoolu Yossiho Benayouna. Vytáhlému útočníkovi Peteru Crouchovi z téhož týmu by se prý rovněž nebránil.

Asi nejlepší izraelský hráč současnosti je údajně frustrován pozicí, jaká mu byla na Anfield Road přidělena. Loni touto dobou tam zrovna přestupoval z West Hamu a netušil, že za rok nabere jeho situace jiný rozměr. Zpočátku sice hrál poměrně pravidelně v základně sestavě Reds, s postupem času ovšem z ideální jedenáctky vypadl a následně většinou jen střídal nebo nastupoval v méně důležitých zápasech.

„Samozřejmě. Rádi bychom přivedli někoho jako Yossiho Benayouna. Je to špičkový hráč. Nevím, ale jestli ho bude chtít Liverpool pustit,“ netajil se svým záměrem kouč Pompey Harry Redknapp. Na záda mu však dýchá zdatný sekundant. Je jím novopečený lodivod Manchesteru City Mark Hughes, který má přislíbeno od majitele Thaksina Šinavatry nemalé peníze na posily a osmadvacetiletý Izraelec by měl být jednou z nich. Podle posledních informací by ale měl mít k získání Benayouna přece jenom blíže Redknapp.

Kormidelník Portsmouthu má nyní vyhlédnutého dalšího fotbalistu Liverpoolu. Jedná se útočníka o Petera Crouche. „Je známo, že bych také Crouchieho rád přivedl na Fratton Park, jenže podle mého vedení LFC požaduje za svého forvarda o trochu více peněz. Jestli je to tak, budeme se muset poohlédnout po jiné alternativě,“ doplnil Redknapp.

Kam dál?

Petr Dušek / Fotbalportal.cz / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

von silha chudak jo Smajlík 10 Smajlík 5

FKMB, Blackburn, Valencia <3
tomik - 23.06. Odpovědět

Crouche je škoda ale jestli do live přestoupi villa tak by to pro něj bylo nejlepši možnos a vychodisko a co se tiče Benayouna tak je to tak akorat do počtu proto že vubec nepředvadi to co ve west hamu a tak bych ho nedržel ani v rezervě

tomik
oNDRA - 23.06. Odpovědět

Ano, hrál většinou v méně důležitých zápasech, protože až na vyjímky v těch důležitých zápasech proti top týmů nic nepředvedl. Musel vědět, co ho čeká, takže nevím, proč by měl být tak překvapený. Yossiho bych narozdíl od Crouchinha klidně pustil.

oNDRA
roboLFC - 23.06. Odpovědět

podolski zas mas ebanie???

roboLFC

jj,no Redknapp měl vždycky čich na takové ty typy co jinde moc nehrají a u něj začnou předvádět bravurní výsledky př.Defoe,James no jinak je Harry kouč par exellance

West Dave 8.1
- 23.06. Odpovědět

Benayoun by mohl přestoupit do bayernu

..a co Baroš??? Smajlík 2

chelsea-headhunters
Dragi - 23.06. Odpovědět

Na lavičku by se hodil xD

Dragi
Dragi - 23.06. Odpovědět

Nevím, Crouche asi nezískaj ale Benayouna by mohli pustit.

Dragi
Reklama
Reklama
Nejnovější články