Zpět na » Premier League » Jaká je budoucnost tria ohrožených v Portsmouthu?

Premier League - Jaká je budoucnost tria ohrožených v Portsmouthu?

Jaká je budoucnost tria ohrožených v Portsmouthu? © skysports.com - Harry Redknapp - kormidelník Portsmouthu.

1

Líbilo se

22.05. - Sean Davis, Lauren a Milan Baroš jsou podle všeho na odchodu z Portsmouthu, naopak Nwanko Kanu má blízko k tomu, aby svojí budoucnost s Pompeys prodloužil o další rok.

Sean Davis a Lauren, kterým zbývá rok do konce smlouvy, nebyli ani v nominaci na finálové utkání FA Cupu, ve kterém Pompeys v sobotu po výhře 1:0 získali nejstarší klubovou trofej světa. Další ohrožený, Milan Baroš, se sice na konci utkání do hry dostal, ale pravděpodobně se po půlročním hostování vrátí zpět do Lyonu. V Anglii totiž nedal jedinou branku.

Portsmouth může sice na českého reprezentačního útočníka, který se v současné době připravuje se svou zemí na nadcházející EURO, uplatnit opci, je však otázkou jestli to Harry Redkanpp udělá.

"Ano, zabýváme se budoucností některých našich hráčů," přiznal ředitel klubu Peter Storrie.

"O Seanu Davisovi a Laurenovi budeme s manažerem příští týden diskutovat. Uvidíme, zda hráči budou chtít odejít nebo zůstat, i když jim nebudeme moci zaručit, že budou hrát."

Naopak Nwanko Kanu má budoucnost pravděpodobně na Fratton Parku, jelikož vedení přístavního klubu mu předložilo novou smlouvu a čeká se jen na podpis nigerijského útočníka.

"Nabídli jsme Kanuovi novou smlouvu a teď jen čekáme, až se vrátí z dovolené. Je to dobrá nabídka a doufáme, že ji přijme," vyjádřil se Storrie ohledně hrdiny finálové utkání proti Cardiffu.

V souvislosti s Portsmouthem se mluví i o nových posilách. Tou největší by údajně měl být Peter Crouch, který by měl k Pompeys zamířit za 15 milionů liber z Liverpoolu. Jednání o posilách by měli začít také příští týden, kdy se sejde velká trojka Pompeys - ředitel Storrie, manažer Harry Redknapp a jeho asistent Tony Adams.

Kam dál?

Ondřej Voska / eurosport.yahoo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Juwe - 26.05. Odpovědět

to si zase neco vcera videl v Mr.GS!!! Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 ale je to pravda naposledy dal gol pred pul rokem!!!

Juwe
jelas - 26.05. Odpovědět

kdy dal Baroš naposled góla v lïgové soutěži???????????? to pamatuj opravdu jen pamětníci

jelas
jirikgod - 23.05. Odpovědět

vítkovice by potřebovaly někoho na lavičku Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Aaaa, Baroš konečně do Sparty Smajlík 3

SallyTorres

Baroš do Japonska Smajlík 2

zajcew18
Juwe - 23.05. Odpovědět

aby sverkos neodesel do nemecka!!!? Smajlík 7

Juwe

vrátí se zpátky do baníku a ze svěrkošem bude titul v kapse Smajlík 17

kuku1989
-Basty- - 22.05. Odpovědět

to jo to by baník musel si vzít hypotéku na celou ostravu aby ho zaplatily!a ještě by to bylo málo!! Smajlík 3 Smajlík 2 Smajlík 5 Smajlík 4

-Basty-
Aaron - 22.05. Odpovědět

Jinak doufám, že Baroš odejde. Stejně na PL nemá a zbytečně se pořád tento lempl řeší....Kanu už taky nemá na to, aby častěji hrál...Redknapp by s nim neměl podepisovat.

Aaron

jj,souhlas,o Barošovi škoda mluvit ale Kanu sice má dobrý výběr místa a i celkem dobrou nahrávku ovšem s tempem už je to o dost horší,většinou je vidět jak jenom stojí na půlce a čeká na nahrávku a během hry toho tolik taky moc nenaběhá.

West Dave 8.1
Nando9 - 22.05. Odpovědět

Baros by mel jit do Bayernu Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 hahahaha tohle podlski urcite nenapise Smajlík 8 Smajlík 9 Smajlík 9 Smajlík 9 Smajlík 1 Smajlík 1

Nando9
Aaron - 22.05. Odpovědět

Vy jste všichni jako čůráci.....

Aaron
willi - 22.05. Odpovědět

no nenapise, jelikoz ho chtej bremy (nevim proc, carlose zkrotit nedokazali, tak barose asi taky nezvladnou)

willi

Kvalitní příspěvek....

Fabregas??!!
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články