Zpět na » Premier League » Carsley odchází do Birminghamu

Premier League - Carsley odchází do Birminghamu

Carsley odchází do Birminghamu © -

0

Líbilo se

Včera 20:22 - Lee Carsley překvapivě opouští Everton a odchází do sestoupivšího Birminghamu, kterému se upsal na 2 roky.

Dost překvapivá zpráva přišla Goodison Parku. Záložník Toffees Lee Carsley totiž nevyslyšel nabídku na prodloužení smlouvy a rozhodl se klub po 6 a půl letech opustit. Jeho další kroky povedou na St. Andrews, kde hraje Birmingham. Ten letos sestoupil z Premier League a tak je Carsley, kterému na konci června končí smlouva, vítaná posila zdarma. Bývalý hráč Derby County, Blackburnu a Coventry jako jeden z hlavních důvodů uvedl, že chtěl být blíže svojí rodině.

Jako další důvod odchodu uvedl, že 6 a půl roku v Evertonu bylo dlouhé období a tak potřeboval změnu a novou motivaci. "Potřeboval jsem novou příležitost. Budu realista. S Evertonem jsme skončili pátí v lize, já nechtěl odejít do jakékoliv týmu výš a neviděl jsem se jít do týmu pod Evertonem. Cítil jsem, že mohu udělat tu největší věc a to odejít do klubu, který se snaží budovat a dostat se tam, kde je Everton. I když mi je 34, necítím se na to se vším praštit. Bylo pro mě důležité udělat správné rozhodnotí, protože ve svém věku si nemohu dovolit udělat chybu."

Carsley odehrál za Everton 166 zápasů a vstřelil 11 gólů. Z Coventry přišel v roce 2002 za 1,95 mil. Liber.
Zájem o něj měly i další kluby, jako Derby County nebo West Bromwich Albion, Carsley ale dal přednost klubu z města, kde se narodil.

Kam dál?

Ondřej Myška / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
akaveli - Dnes 11:26 Odpovědět

no to je teda fakt hrozná haluz...se spletli no a co Smajlík 10

akaveli
Da4ve - Včera 21:40 Odpovědět

jj hned v nadpise udělaj chybu, haluz Smajlík 2 Smajlík 2

Da4ve
Srnek - Včera 21:26 Odpovědět

Premier League - Carsley odchádí do Birminghamu ODCHÁDÍ :D :D :D

Srnek
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články