Zpět na » Premier League » Rozjetý Watford nestačil na West Brom

Premier League - Rozjetý Watford nestačil na West Brom

Rozjetý Watford nestačil na West Brom © sportinglife.com -

0

04.11. - Hráči vedoucího Watfordu, kteří se před dnešním kolem League Championship pyšnili jedenáctizápasovou sérií neporazitelnosti, nestačili v domácím prostředí na West Bromwich a prohráli rozdílem třídy 0:3. Na čele tabulky však stále mají komfortní pětibodový náskok. West Brom se vítězstvím posunul na třetí pozici.

West Brom se dostal do vedení po trefě Ishmaela Millera, který dorazil do sítě pokus Kevina Phillipse. O dvě minuty později se branky dočkal i Phillips, který pro změnu poslal do sítě odraženou střelu Zoltána Gery. Na rozdíl tří branek upravil krátce po zahájení druhé půle přesnou hlavičkou Martin Albrechtsen. Český útočník Roman Bednář si v dresu Baggies zahrál poslední půlhodinu.

Hráči Queens Park Rangers s novým manažerem Luigim De Caniem si připsali důležité vítězství nad Hull City a po čase se opět posunuli nad sestupové příčky. Na Loftus Road otevřel skóre Hogan Ephraim, který se prezentoval vydařeným sólovým únikem. Hosté měli tři dobré šance na srovnání, ve kterých však postupně neuspěli Okocha, Winadss ani Marney. Vítěznou pojistu přidal Mikele Leigertwood a prodloužil tak sérii neporazitelnosti QPR na pět utkání.

Ze sestupové zóny se posunul také Sheffield Wednesday, který dokázal během pěti minut otočit nepříznivě se vyvíjející utkání hřišti Plymouthu.

Hlavní postavou utkání mezi Stoke a Coventry se stal hostující útočník Michael Mifsud, který se postaral o dvě branky vítězů a posunul svůj tým na sedmé místo v tabulce, tedy těsně za hranici play-off.

Charlton dokázal téměř hodinu odolávat přesile na hřišti Southamptonu, jelikož hráči Addicks hráli od 36. minuty bez vyloučeného Semeda. Saints nedokázali obranný val Charltonu prolomit, největší šanci promarnil Bradley Wright-Phillips. Šok pro domácí přišel v devadesáté minutě, když přihávku Varneyho poslal do sítě Chris Iwelumo a zajistil všechny tři body hostům.

Sheffield United stále čeká na svoje první vítězství na domácí půdě, utkání s Burnely skončilo bezbrankovou remízou. Blades se nedokázali střelecky prosadit ani přesto, že do zápasu vyrukovali s útočnou trojicí Beattie, Webber a Shelton. Hosty několikrát podržel brankář Gábor Király.