Zpět na » Premier League » Moyes zatím bez nabídky na prodloužení

Premier League - Moyes zatím bez nabídky na prodloužení

Moyes zatím bez nabídky na prodloužení © skysports.com - Skotský trenér Evertonu - David Moyes.

0

Líbilo se

11.05. - Manažer Toffees David Moyes zatím nedostal nabídku na prodloužení smlouvy a začíná z toho být trochu nervózní. Radost mu nedělá ani fakt, že stále neví, kolik peněz dostane na letní příchody.

David Moyes uvedl, že od Evertonu zatím neobdržel nabídku na prodloužení současného kontraktu, který mu platí ještě na příští sezónu. A to i přesto, že během této sezóny absolvoval řadu jednání s vedením týmu z Goodison Parku. Bývalý manažer Prestonu odvádí v Evertonu velmi dobrou práci, ze současné situace ale začíná být mírně nervózní. Rád by totiž v klubu zůstal co nejdéle, s čímž souvisí i to, že by rád plánoval v dlouhodobějším horizontu a to se pod smlouvou, která vyprší za rok, dost těžko dát dělat. "Moje práce je zde. Jsem tu pod smlouvou další rok. Budu tu příští sezónu, ačkoliv mi bylo říkáno, že více."

"Může to znít šíleně připravovat se na další sezónu, když máte jen jeden rok do konce smlouvy. Ale tohle je spíše otázka pro ředitele klubu. Před dvěma měsíci jsme měli nějaké debaty, ale od té doby se nic nestalo. Nebyl mi nabídnut nový kontrakt a neobjevují se žádné zmínky o tom, že by se tak brzy stalo," postěžoval si Moyes veřejně.

Moyes také vyjádřil obavy, že další váhání klubu, tentokrát v oblasti přestupů, může Everton připravit o příchod některých potencionálních posil. Proto klub vyzval, aby mu co nejrychleji sdělil, kolik peněz v létě dostane. Rád by totiž vyhlédnuté hráče získal co nejdříve. "Je zde pár přestupů, které bych rád uzavřel co nejdříve. Obávám se totiž toho, že pokud v tom nepostoupíme vpřed, tak bychom o tyto hráče mohli přijít. Nejlepší hráči volní na základě Bosmanova pravidla totiž mizí velmi rychle. Rád bych nějakého získal a byl bych pak mnohem šťastnější."

Kam dál?

Ondřej Myška / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

jj,Moyes musí zůstat

West Dave 8.1
F95 - 11.05. Odpovědět

gunners.webnode.cz - přihlaste se do tipovačky !!!! teda jestli chcete Smajlík 1 Smajlík 1 Smajlík 1 Smajlík 1 Smajlík 1 Smajlík 2 Smajlík 2

F95
blikic - 11.05. Odpovědět

Doufám že Everton co nejdříve podepíše Moyese byla by to pro něho velká škoda přijít o tak dobrého managera Smajlík 19

blikic
MatyCZ (webmaster) - 11.05. Odpovědět

Ty jo, vedení Evertonu by nemělo s návrhem smlouvy čekat a mělo by být rádo za takovéhoto trenéra!

MatyCZ
riči - 11.05. Odpovědět

Moyes podepíše, to je bez debat.

riči

Taky se mi tahle situace vůbec nelíbí. Moc tohle chování vedení klubu nechápu. Co se týče smlouvy, Moyes už v zimě říkal že by se měli dohodnout během léta ale trochu se mi zdá že Kenwrightovi a spol. je to snad jedno, přitom nedávno prohlašovali, jak chtějí aby měl Moyes co nejdřív novou smlouvu. A že klub nechce zveřejnit částku ke přestupům, to mě snad už ani tolik nepřekvapuje. Není to poprvé, co vedení jenom mlží a nechává všechno na poslední chvíli. Jen doufám aby se jim to jednou nevymstilo.

Meňa.EFC
KubaLFC - 11.05. Odpovědět

Moyes je jedne z nejlepší koučů z ktrerého mám resppekt...

KubaLFC
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články