Zpět na » Premier League » McClarena to láká k návratu

Premier League - McClarena to láká k návratu

McClarena to láká k návratu © teamtalk.com - Steve McClaren

0

Líbilo se

05.05. - Bývalý manažer anglické reprezentace Steve McClaren začíná mít velkou chuť k návratu na trenérský post.

Jméno Steve McClaren je nejen pro většinu anglických fanoušků synonymem pro neúspěch, krach. Aby také ne. Tento již bývalý anglický manažer totiž převzal anglickou reprezentaci od jeho neméně "úspěšného" předchůdce Svena Gorana Erikssona, od kterého se asi především naučil ordinovat svému týmu nehezký fotbal a prohry. Nakonec vše dopadlo tak, že Anglie ostudně nepostoupila na letošní EURO, což pro hrdý národ z kolébky fotbalu znamenalo úplnou pohromu. Z McClarena se stal nepřítel fotbalového národa č. 1, možná aspoň do doby, než David Beckham zase jednou v důležitém zápase nepromění nějakou tu penaltu.

Většina fanoušků při dnešní zprávě asi již klečí v kostele a tiše opakuje svoji motlitbu. Někde se možná již pořádají hromadné seance nebo dokonce voodoo rituály. Steve McClaren se totiž dnes nechal slyšet, že ho to láká se vrátit do fotbalu. Začínají ho totiž svrbět prsty a rád by zase začal pracovat. "Kdo ví?" zněla odpověď na otázku, co přinese budoucnost.

"Jen čekám na jedno zavolání. Toužím se vrátit zpátky do hry. V jakémkoliv objemu a v jakékoliv příležitosti. Jsem fascinován tím, že se všude děje. Nejen v Premier League, ale i v Championship a dalších divizích. Je to pro všechny kluby velmi vzrušující čas. Je to fajn to sledovat zvenčí, ale už mě svrbí prsty na návrat. Nebylo by nic lepšího, než se vrátit."

Steve McClaren má sen se vrátit, angličtí fanoušci mají spíše zase sen o tom, že Steve McClaren půjde trénovat jinam než k jejich týmu. Nejlépe do týmu úhlavního nepřítele. Až tak je v Anglii tento bývalý manažer reprezentace a Middlesbrough "oblíben". Přejme tak fanouškům týmu, který se ho rozhodne angažovat, že se McClaren svojí prací vrátí tam, kam během angažmá v Boro patřil. Mezi kvalitní manažery.

Ondřej Myška / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
owen10 - 06.05. Odpovědět

McClaren začínal jako asistent Fergusona tak možná se měl vráti k ManWhoo

owen10
Daniel - 06.05. Odpovědět

ano to by bolo skvele..aspon by bolo o jedneho konkurenta v boji o titul menej Smajlík 8

Daniel
Rc - 06.05. Odpovědět

at de trenovat QPR Smajlík 7

Rc

Nevim co proti němu máte s Middlesbrough dokázal neuvěřitelné věci.Ano s repre to po... ale trénovat Anglii je asi nejtěžší job na světě

West Dave 8.1
Aaron - 06.05. Odpovědět

No moc zázračného tam neudělal. Jen ten úspěch v UEFA. Kvalita samozřejmě má, ale spíš se hodí do jiné ligy než je PL.

Aaron

hmm leda tak do Hull nebo Stoke příští rok Smajlík 12

slimjim55
stenko - 06.05. Odpovědět

do AS TRENCIN...!!!

stenko
janoas - 06.05. Odpovědět

Ja by som ho u nás uvítal.... Smajlík 3

janoas

No to by dopadlo.......

Dejvinho8
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články