Zpět na » Premier League » Olsson, Derbyshire a Warnock prodloužili s Blackburnem do roku 2012

Premier League - Olsson, Derbyshire a Warnock prodloužili s Blackburnem do roku 2012

Olsson, Derbyshire a Warnock prodloužili s Blackburnem do roku 2012 © skysports.com - Stephen Warnock

0

Líbilo se

05.05. - Stephen Warnock, Matt Derbyshire a Martin Olsson dnes podepsali s Blackburnem Rovers nové smlouvy. Manažer Tuláků, Mark Hughes si talentované trio pojistil až do roku 2012.

Neznámější z trojice Stephen Warnock byl po podpisu smlouvy velmi spokojený.

"Je to fantastické. Myslím, že klub mi nabídl novou smlouvu podle toho, co jsem pro Blackburn odvedl a nesjpíše něco dělám dobře," nechal s 26letý levý bek slyšet pro oficiální stránku Rovers.

"Jsem velmi šťastný, že jsem nabídku dostal, když vidím, že Blackburn stoupá a já jsem velmi štastný, že můžu být částí toho, co se tady buduje."

Warnock do Blackburnu přišel z Liverpoolu, kde nedostával tolik šancí, ale od svého příchodu na Ewood Park patří odchovanci Reds levá strana obrany naprosto jednoznačně.

"Celou sezónu jsem zatím odehrál pouze v Coventry, kde jsem hostoval. Jsem rád, že jsem fit, a že hraji každý týden. Doufám, že to tak ještě chvíli vydrží."

"Když jsem byl v Liverpoolu, byl jsem v jednu chvíli v základu, pak na lavičce, pak na tribuně a pak znova na lavičce a to nění pro vaši psychiku dobré, obzvláště když si myslíte, že jste dost dobří na to, aby jste hráli. Jsem velmi rád, že manažer mi tady dal příležitost k tomu, abych ukázal co umím," dodal Warnock.

Naopak nejméně znamým ze zmiňované trojice je švédský bek Martin Olsson, který do Blackburnu přišel před dvěma roky ze švédského Hogaborgs BK a letos poprvé nakoukl do A týmu. Naposledy v sobotu, kdy střídal v zápase proti Derby (3:1).

"Jsem šťastný, že jsem získal smlouvu s tímto skvělým klubem a je to důkaz toho, že se neflákám, ale pracuji tvrdě," řekl Olsson.

"Už několikrát jsem byl na lavičce při utkání A týmu a doufám, že v příští sezóně se podívám i do základní sestavy. Jsem rád, že mi manažer věří a doufám, že ho nezklamu."

Kam dál?

Ondřej Voska / teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

jj,Derbyshire by měl víc hrát o tom není pochyb Smajlík 7 nechápu proč když nehraje jeden z dvojce Mccarthy-Santa Cruz dostává šanci to nemehlo Roberts,Derbyshire by byl určitě lepší alternativa.

West Dave 8.1

nevím, proč nazýváš Robertse nemehlem, kdybys ho viděl hrát, tak to nikdy nemůžeš říct, dělá hodně černý práce, má dobrou rychlost a tah na bránu, já bych ho neodepisoval...

C. Fabregas

Pro mě je lepší Derbs

West Dave 8.1

já na Warnocka nemůžu říct jediný špatný slovo, skvělý bek, velkej dříč, jezdí nahoru dolu... měl by být konečně v repre... za Derbse jsem rád, Hughes s ním do budoucna počítá, tudíž by měl Matt víc hrát a Olsson je reprezentant U-19, levý bek... Hughes myslí na budoucnost a chce s klubem něčeho dosáhnout...

C. Fabregas
rf9 - 06.05. Odpovědět

Zatím co my jsme měli většinu sezóny problémy z levou stranou obrany,Blackburnu je Rafa vyřešil dokonale,a to myslím že kdyby Warnock dostal víc šancí ve svém milovaném klubu,hrál by ještě líp HODNĚ ŠTĚSTÍ STEPHEN Smajlík 7

rf9
Daniel - 05.05. Odpovědět

ten olson ma kolko rokov??

Daniel

Ještě pár dní 20... Smajlík 4

Stevie.Gerrard

chybí mi tam a... Ještě pár dní a 20 :D

Stevie.Gerrard
Reklama
Reklama
Nejnovější články