Zpět na » Premier League » Berger radí Barrymu, ať jde do Liverpoolu

Premier League - Berger radí Barrymu, ať jde do Liverpoolu

Berger radí Barrymu, ať jde do Liverpoolu © -

0

Líbilo se

05.05. - Bývalý liverpoolský a současný hráč Aston Villy Patrik Berger radí Garethu Barrymu, aby využil životní šance a přestoupil na Anfield Road.

Manažer Aston Villy Martin O´Neill minulý týden potvrdil, že Liverpool oficiálně učinil nabídku na kapitána Villans Garetha Barryho. V souvislosti s touto nabídkou padlo mnoho variant, od částky ve výši 20 mil. liber, po menší částky s dorovnáním některým z liverpoolských hráčů. Barry má ve Villa Parku kontrakt na dva roky, jeho spoluhráč Patrik Berger ho ale vyzval, aby důkladně nabídku Liverpoolu zvážil a využil ji. Berger jistě ví, o čem mluví. Jako hráč Borussie Dortmund jednou takovoutu nabídku dostal a neváhal ani minutu a přijal ji. Totéž radí i Barrymu, protože dle Bergera taková příležitost může přijít jednou za život. "Je to Liverpool a kdybych byl v Barryho pozici, hned druhý den bych tam šel."

"Dle mého názoru je to životní příležitost. Gareth je srdcem našeho týmu, ale Liverpool by pro něj byl obrovskou příležitostí. Hrál by každý rok Ligu mistrů, každý rok by soutěžil o trofeje. Liverpool po vás nejde každý rok. Chtějí ho, protože měl fantastickou sezónu. Byl jedním z nejdůležitějších hráčů od začátku do konce. Velmi dobře také hrál v národním týmu. Nejsem překvapený, že ho chtějí získat."

Aston Villa ztrácí 3 body na pátý Everton, který se tak zatím kvalifikuje do poháru UEFA. Aston Villa si nezahraje UEFU, natož Ligu mistrů, po čemž velmi touží. A Berger si myslí, že Barry si s Villou Ligu mistrů jen tak nezahraje. "Odstup, ne mezi Villou a týmy z Top 4, ale mezi zbytkem ligy a Top 4, je veliký. Proniknout do Top 4 můžete, jen když utratíte mnoho peněz, díky kterým přijdou kvalitní hráči. Pro Villu to bude velmi těžké dokázat. Trvá to nějaký čas a pokud chcete Ligy mistrů dosáhnout, potřebuje hráče, jako je Barry, udržet."

Co byste Garethu Barrymu poradili vy?

Kam dál?

Ondřej Myška / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Myslím že by Barry udělal dobře.Jasně,jeho místo je v Aston Ville ale hráč jeho kvalit by si měl vyzkoušet hrát o mety nejvyšší a sLive na to určitě mít bude Smajlík 7

West Dave 8.1
tunak - 05.05. Odpovědět

Když už se tu věnujeme anglickýmu sportu, Ronnie O'Sullivan po neskutečných výkonech získal třetí titul mistra světa v snookeru. Ve finále porazil Alistera Cartera 18-8! Smajlík 1 Ať žije Raketa!

tunak
Aaron - 06.05. Odpovědět

Ronnie je borec. Sice jsem se bál, že v semifinále vypadne, protože měl špatný začátek, ale pak to rozjel. Ve finále to bylo už jasný.

Aaron
tunak - 07.05. Odpovědět

No jo, prohrával 1-4, ale udělal 12 framů v řadě. Bohužel tu nemám eurosport a tak jsem semifinále ani finále neviděl, což mě moc mrzí, protože zvlášť v zápase s Hendrym musel podle komentářů předvádět neskutečnou hru, ale viděl jsem MS až do čtvrtfinále a naštěstí naživo i Ronnieho 147 v zápase s Williamsem. Lahůdka, trvalo mu to asi sedm minut.

tunak
ojakub - 05.05. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 To může říct jen fanoušek Manchesteru Smajlík 12 , ty seš asi fakt natvrdlej HeFy, když nepoznáš rozdíl! V Live ho uvítáme s otevřenou náručí, je to křídelní hráč a těch nemáme dostatek, proto by se hodil a místo Xabiho je blbost.

ojakub
tunak - 05.05. Odpovědět

Není to až tak křídelní hráč. Je to spíš CM a Xabimu se dost podobá, ještě víc ale Gerrardovi. Liverpool má na DM Mascherana.

tunak
HeFy - 05.05. Odpovědět

Ježiši kriste Patriku co blbneš? Chceš Garethovi zkazit karieru v looserpoolu?Dyt Villa je už ted skoro na stejný urovni jak Pool.

HeFy
KubaLFC - 06.05. Odpovědět

se poznna fans man utd:-D steejná uroven

KubaLFC
tunak - 05.05. Odpovědět

Barry je lepší, než Xabi. Podává už asi tři roky konstantně skvělý výkony, loni Villu zachránil a letos dovedl skoro do pohárů. Xabi Alonso je možná talentovanější, ale náladovej.

tunak
Rc - 05.05. Odpovědět

Jako do Liverpoolu by moch jit ale misto Xabiho?Nikdy!!!

Rc

Přesně,žádnej Barry,20 mil liber je moc peněz a navíc není čístý křídlo.Velice rád místo něj uvítám jednogo z dvojce R.V.d Vaart nebo Quaresma,jejich cena bude o neco nižší a jsou to mnohem lepší a mladší křídla Smajlík 1

Kubiccekk

Xabi Alonsa nepustit za žádnou cenu Smajlík 17

Kubiccekk
Sushi - 05.05. Odpovědět

Páťa ví .. v Liverpoolu maj asi dobrý greeny

Sushi
Aaron - 05.05. Odpovědět

Ježiši Páťo, radíš špatně :)Barry má své místo v Birminghamu

Aaron

To asi ma, ale rozhodne ma na vic nez na Aston Villu Smajlík 1

Gareth16
tunak - 05.05. Odpovědět

Myslel jsem, že fanoušci malejch týmů v Anglii takhle ještě neuvažujou. Yeste má taky na víc, než Athletic. Urzaiz a Etxeberria byli hvězdy španělský reprezentace. A taky jim Athletic nebyl málo. Můžu ti na to říct, že půlka kádru Tottenhamu má na víc, než na provinční Tottenham.

tunak
Aaron - 05.05. Odpovědět

Provinční Tottenham? Lol

Aaron

A smím se zeptat komu fandis ty?Provinčnímu Manchesteru?

Gareth16
tunak - 05.05. Odpovědět

V PL? Sympatický mi jsou Nottingham Smajlík 2 , Aston Villa, trochu Liverpool. Jinak anglickým mužstvům všeobecně spíš nepřeju. Tottenham je samozřejmě provinční klub, v současnosti o to víc, že další provinční klub, Chelsea, se vyšvihl.

tunak
Aaron - 05.05. Odpovědět

Hmm, nic proti tobě nemám, protože o fotbalu víc než dost, ale měl by ses raději zaměřit na PD. Tam se vyznáš lépe a aspoň tady nemusím číst výmysly ;)

Aaron
tunak - 05.05. Odpovědět

Ale noták. Je to jeden z tradičních anglických klubů, ale velkoklub to není. Možná má víc peněz, než QPR a West Ham, ale to je tak všechno. A Nottingham, Huddersfield nebo Aston Villa jsou už taky provinční kluby. Nechtěl jsem urazit, to proboha ne, kohouti jsou sympatickej klub, ale rozhodně ne větší, než Aston Villa.

tunak
Aaron - 05.05. Odpovědět

To, že momentálně nebojují o top příčky, nesnižuje jejich velikost a jméno

Aaron
tunak - 05.05. Odpovědět

Stejně jako Nottinghamu, Aston Villy, Huddersfieldu...? Smajlík 1 Souhlasím, jsem nadšenec do fotbalový historie, ale nevím, jestli to tak opravdu je. Podívej, kolik fans má Chelsea, vždycky průměrnej anglickej klub.

tunak
Aaron - 05.05. Odpovědět

Chelski byla vždy průměrný klub z Anglie, to se s tebou hádat nebudu, protože to je pravda :) Ale Nottingham, AV a i ten Tottenham jsou pro mě oproti Chelski velkokluby v Anglii. Já mám taky rád historii a ta anglické je dost bohatá ;)

Aaron
tunak - 05.05. Odpovědět

Tak jsme se přece shodli. Smajlík 1

tunak
Reklama
Anketa

Jak se má Gareth Barry po sezóně zachovat?

Zůstat v Aston Ville. (20)

Zůstat v Aston Ville. 20,0%

Odejít do Liverpoolu. (74)

Odejít do Liverpoolu. 74,0%

Odejít jinam (6)

Odejít jinam 6,0%
Celkový počet hlasů: 100
Loading... Uklávám Váš hlas.
Reklama
Nejnovější články