Zpět na » Premier League » Redknapp nemá vůči vlastníkovi Pompey výhrady

Premier League - Redknapp nemá vůči vlastníkovi Pompey výhrady

Redknapp nemá vůči vlastníkovi Pompey výhrady © skysports.com - Harry Redknapp - kormidelník Portsmouthu.

0

Líbilo se

01.05. - Trenér Portsmouthu Harry Redknapp nešetřil chválou na adresu francouzského byznysmena ruského původu Alexandre Gaydamaka, který vlastní klub Pompey. Pod jeho patronátem to podle něj už snad nemůže být lepší.

Redknappa k úvaze na téma: Proč je majitel Portsmouthu lepší než ostatní zahraniční vlastníci angažující se v luzích a hájích anglické Premier League strhla současná situace v Manchesteru City. Tam se totiž v poslední době bere na paškál Thajec Thaksin Šinavatra, jenž plánuje kvůli nedostačujícím výsledkům připravit o flek trenéra Svena Görana Erikssona, jehož před touto sezónou na City of Manchester Stadium sám přivábil.

„Je opravdu těžké uvěřit tomu, co se v Manchesteru City děje. Kam by vše dospělo, kdyby dvacet miliardářů vlastnilo klub a všichni by toužili vyhrát? Tohle nejde. Citizens zaznamenávají obrovské zlepšení. Stále více a více movitých podnikatelů se tlačí do Premiership. Špatné je na tom to, že by všichni rádi viděli své kluby mezi big four takřka „přes noc“,“ kárá úmysly některých majitelů Redknapp.

Bývalý lodivod West Hamu United má totiž v rukou jednoznačný důkaz, že když se věci dělají postupně a s rozvahou, je výsledný produkt daleko ucelenější a trvanlivější. Za příklad mu budiž vlastník Portsmouthu Alexandre Gaydamak, s nímž se celek z pobřežního města pomalu, ale jistě dostává na výsluní.

„Tady jsem skutečně šťastný, nemůžu zkrátka říct proti ani slovo. Nemusím to říkat, protože se nestrachují o to, co si myslí o mně. Podle mého jsou s ním (A. Gaydamak - pozn. red.) fanoušci spokojeni. Hodně nás podporuje a nevměšuje se do věcí, kterým až tak nerozumí, a klub pod svým vedením dostal na vyšší úroveň. Vložil do něj hodně peněz, v čemž jistě bude pokračovat,“ pěl ódy na svého nadřízeného Harry Redknapp.

Kam dál?

Petr Dušek / Fotbalportal.cz/football.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
zizou - 02.05. Odpovědět

kdyby si nechali Benjiho byli by na tom líp Smajlík 1

zizou
janejo - 01.05. Odpovědět

Až na angažování Baroše si vede Redknapp velmi dobře Smajlík 1

janejo
honziss - 01.05. Odpovědět

Jak tohle můžeš napsat? Baroš sice gol nedal, jenže odvádí dobrou práci pro tým a Redknapp si ho chválí. Přesně se tady ukazuje jedna věc. Každý už má zafixováno že Baroš nehrál v Lyonu a byl tam bez formy a že nedal gol. Jenže když ještě nedal gol tak neznamená že to je špatný tah od Redknappa. To jsou ty předsudky no...

honziss
Aaron - 01.05. Odpovědět

Kdyby se mu dařilo, tak by většinu času netrávil na lavičce.

Aaron
honziss - 02.05. Odpovědět

Většinu času? Hmm, tak v tom případě tráví na lavičce většinu času víc než polovina hráčů PL.

honziss
Aaron - 02.05. Odpovědět

Samozřejmě ze začátku hrál, ale poslední kole toho zas neodkopal. Důvod je jasný ;)

Aaron
Aaron - 02.05. Odpovědět

*kola

Aaron

jj,Pompey jsou jasným důkazem dobré a vytrvalé práce Smajlík 7

West Dave 8.1
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články