Zpět na » Premier League » Hughes: Bentley není na prodej

Premier League - Hughes: Bentley není na prodej

Hughes: Bentley není na prodej © dailymail.co.uk -

0

Líbilo se

26.04. - Blackburn nepotřebuje podle Marka Hughese tohoto hráče prodávat. V týmu zůstává i Benni McCarthy.

Mark Hughes uvedl, že Blackburn není pod tlakem, aby prodal jednu ze svých největších hvězd, křídlo Davida Bentleyho. O něm se mluví nejvíce v souvislosti se zájmem Liverpoolu, který ale klubem nebyl nikdy potvrzen. Bentley si díky svým skvělým výkonům za tým z Ewood Parku vysloužil i pozornost nového reprezentačního manažera Anglie Fabia Capella, který se mu rozhodl dát šanci k tomu prokázat svoje kvality i v národní týmu. To samozřejmě zvyšuje jak Bentleyho cenu, tak zájem o něj, Hughes ale věří, že klub dokáže tohoto odchovance Arsenalu ve svém týmu udržet i pro příští sezónu.

K tomu by měl pomoct i nový kontrakt, o kterém zástupci klubu s Bentleym diskutovali. "Bentleyho nepotřebujeme prodat a ani se k tomu nechystáme. Spekulace přicházejí po celý rok, hlavně se týkají našich nejlepších hráčů, ale když se podíváte zpět, ne mnoho z nich nakonec dostalo povolení k tomu odejít. Je to díky tomu, že moc dobře víme, že bychom se tímto krokem oslabili, takže se nechystáme prodávat naše hlavní hráče, prostě se to nestane. David Bentley tu má dobrý kontrakt, s dobrou délkou jeho trvání, takže ho nemusíme prodávat."

Další skvělou zprávou pro fanoušky Blackburnu je fakt, že se odchod netýká ani útočníka Benni McCarthyho, který v týdnu prodloužil stávají kontrakt do konce roku 2010. McCarthy po příchodu z Porta dal ve své premiérové sezóně 24 gólů, což při přestupní částce ve výši 2,5 mil. Liber byl doslova skvělý nákup. Letos se mu již sice tolik nedaří, když dal 11 gólů, i přesto dostal nabídku na prodloužení svého působení v Ewood Parku, kterou rád přijal. Klub i hráč ještě musí počkat na prodloužení pracovního povolení a poté vejde nová smlouva v platnost. Hughese to velmi těší. "Pro Benniho to byla obtížná sezóna, ale o jeho schopnostech není pochyb. Je z něho mezinárodní útočník. Je pro nás důležité vědět, že budeme mít jeho služby zajištěné i na další roky. Skvělý podpis pro nás."

Kam dál?

Ondřej Myška / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nando9 - 26.04. Odpovědět

Doufam ze ho dostane liverpool

Nando9
KOnev - 26.04. Odpovědět

TAKY

KOnev

Minimálně rok ještě zůstane v Blackburn ... Smajlík 1

Brain3223
Richi - 26.04. Odpovědět

AAron:Chceš mi snad říct,že je Bentley srdcař? Smajlík 2

Richi
Aaron - 26.04. Odpovědět

Nevím, asi ho neznám jako ty.

Aaron
KOnev - 26.04. Odpovědět

Ale je Lvierpool caka Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 .

KOnev

Bentley je zrovna ty hráče, který nejspíš odejde. Nejeví se mi jako srdcař, co by za Rovers padl. Ale třeba se pletu - každopádně vše leží na Bentley, zda odejde nebo ne.

Cottager
Richi - 26.04. Odpovědět

Peníze rozhodnou,to mi věřte!

Richi
Aaron - 26.04. Odpovědět

To vítězí spíš u Chelski

Aaron
tunak - 26.04. Odpovědět

Mluví z něj zkušenost. Ale prachy dělaj člověka všude, i v severním londýně.

tunak
Vosky - 26.04. Odpovědět

Stejně doufám, že ho získáme

Vosky
Rc - 26.04. Odpovědět

Tak to je velka skoda myslim ze by se do Liverpoolu hodil Smajlík 7

Rc
Reklama
Reklama
Nejnovější články