Zpět na » Premier League » McLeish zůstává optimistický

Premier League - McLeish zůstává optimistický

McLeish zůstává optimistický © football.co.uk -

0

Líbilo se

22.04. - Birmingham čeká v posledních třech utkáních těžká práce. Blues se po nedělním porážce od Aston Villy propadli na 18. sestupovou příčku. Přesto manažer, Alex McLeish, zůstává pozitivní.

Birmingham se dostal do velmi těžké pozice. Bolton vyhrál v Middlesbrough a díky debaklu Blues se dostal zpět do bezpečné zóny. To se už ale nedá říct právě o klubu z druhého největšího anglického města, který v derby s Aston Villou utrpěl debakl 1:5 a propadl se na osmnácté místo, bod za Reading.

Navíc Birmingham čeká v příštím zápase Liverpool, o týden později jede do Londýna na Fulham a sezónu zakončí doma s Blackburnem.

"My moc dobře víme, že můžeme sestoupit," připouští McLeish.

"Sami jsme se dostali do takovéto těžké pozice a v sobotu proti Liverpoolu musíme uspět."

Pro McLeishe byl debakl s Aston Villu podle jeho vlastních slov nejhorší derby v životě. Skotský kouč přesto věří, že se jeho týmu povede se s vysokou porážkou vypořádat a zachránit se.

"Jsem přesvědčený, že tento tým je schopný se i z takové porážky sebrat a opět začít hrát dobře."

"Je mi jasné, že fanoušci jsou z naší porážky zděšeni. I já a hráči jsme zděšeni, ale musíme uznat, že Aston Villa hrála skutečně velmi dobře."

"Fanoušci nám teď musí pomoct a zůstat na naší straně. S jejich pomocí snad Liverpool porazíme," burcuje McLeish modrou polovinu Birminghamu.

Situace na konci tabulky ukazuje v současné době tři týmy, které se porvou o dvě místa zaručující setrvání v Premier League. To v tom případě pokud nepočítáme Fulham, který už ztrácí pět bodů na záchranu. Bolton, Reading a Birmingham tak čeká boj o správnou kartu. Komu v ruce zůstane pomyslný černý petr po 38. kole?

Kam dál?

Ondřej Voska / FotbalPortal.cz, bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Rc - 24.04. Odpovědět

At spadne Bolton!!! Smajlík 7

Rc
Aaron - 22.04. Odpovědět

Když jde Fulham, tak se snad Brums zachrání. Mají dobrého manažera, který by mohl vyzdvihnout tento klub v následujících sezónách.

Aaron
ojakub - 22.04. Odpovědět

Já si myslím, že sestoupí Bolton, Fulham a Derby už je jasný. Smajlík 8 Smajlík 7

ojakub

Brums bych záchranu moc přál. Už jenom kvůli Faddymu... Budou to mít nesmírně těžké, ale do boje o záchranu se musí dát všechno.

Meňa.EFC
Reklama
Témata článku
Anketa

Zachrání se Birmingham v Premier League?

Ano (22)

Ano 62,9%

Ne (13)

Ne 37,1%
Celkový počet hlasů: 35
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články