Zpět na » Premier League » Keane: Stále nejsme zachráněni

Premier League - Keane: Stále nejsme zachráněni

Keane: Stále nejsme zachráněni © -

0

06.04. - Manažer Black Cats i po třetí výhře v řadě odmítá, že je jeho tým již zachráněn.

Sunderland byl a stále ještě je týmem, kterého se může letos týkat sestup z Premier League. Jenže svěřenci Roye Keana v posledních třech kolech řádně zabrali, když získali plný počet 9 bodů a rázem si vybudovali náskok 10 bodů na sestupové příčky. Roy Keane si ale stále nemyslí, že je jeho tým zachráněn, i když do konce letošního ročníku Premier League zbývá odehrát pouze 5 kol.

Zatím poslední výhru 3:1 si Sunderlandu odvezl v sobotu z Craven Cottage, kde se utkal s předposledním Fulhamem. Za Black Cats se nejdříve na konci poločasu trefil Danny Collins, dvougólový náskok zajistil krásným volejem v 54. minutě Michael Chopra. Fulhamu se ještě podařilo utkání zdramatizovat, když se v 74. minutě trefil střídají David Healy. Na to ale Sunderland o dvě minuty odpověděl gólem Kenwyna Jonese a utkání již dovedl do vítězného konce.

Roy Keane byl s výhrou spokojen. "Bylo to pro nás dobré vítězství. Nemyslím si, že výkon byl nějaký dobrý, ale dali jsme hezké góly." Jenže od přírody stále nespokojenému Keanovi se nelíbil výkon v druhém poločase. "Skórovali jsme ve správný čas. Umíme hrát mnohem lépe, ale jak jsem již říkal, během sezóny jsme venku hrávali celkem pěkný fotbal, ale výsledky nepřicházely. V tuto chvíli se role obrátily."

Další tři body do ligové tabulky by pomalu ale jistě měly znamenat fakt, že Sunderland je na pokraji záchrany. Možná dokonce již zachráněn. To si ale Keane nemyslí. "Ne, ještě jsme daleko. Když se podíváme na tabulku, tak máme pěkný náskok, ale jak již dlouho říkám, čekají nás na závěr ještě těžké zápasy."