Zpět na » Premier League » Campbell chladný k debatám o odchodu

Premier League - Campbell chladný k debatám o odchodu

Campbell chladný k debatám o odchodu © -

0

Líbilo se

03.04. - Sol Campbell bagatelizuje spekulace spojujícího ho s odchodem z Fratton Parku.

Sol Campbell, veterán v obraně Portsmouthu, kam přišel v srpnu 2006, je spojován se zájmem španělského Villarrealu. Tato zpráva se začala nedávno objevovat v tisku. Sám Campbell se ale těmto spekulacím podivuje a označuje je jako nepravdivé. Aby je pro jednou ukončil, rozhodl se před blížícím se semifinále FA Cupu proti West Bromwich Albion vystoupit do médií. "Stále se objevují hráči, kteří jsou spojováni s jinými týmy. Nevím, odkud takové informace přicházejí. Jsem profesionál. Vždy jsem se snažil udělat to nejlepší pro můj tým a pokud se o mě někdo zajímá, nic s tím neudělám."

Campbella nyní zajímá jen víkendové semifinále FA Cupu. "Jsme v semifinále a to je fantastické. Je to velký pohár a my máme nyní velkou šanci ho vyhrát. Každý pohár nebo ligový titul je skvělé vyhrát. Pokud se nám to podaří, budeme mít šanci se otestovat proti evropským týmům, což motivaci ještě zvyšuje."

Portsmouthu se ve finále postaví West Brom, druhou dvojici tvoří letošní postrach gigantů Barsnley FC a Cardiff City. To znamená, že Portsmouth je překvapivě jediným zástupcem Premier League. Znovu se tak ukazuje krása anglického FA Cupu, který může vyhrát skoro kdokoliv. Campbell před semifinálovým soubojem neočekává, že by Portsmouth svého soupeře jakkoliv podcenil. "Nikdy nepřestanete milovat fakt, když hrajete ve velkých zápasech a když je i vyhrajete. V tom nejsem odlišný od ostatních top hráčů, kteří mají ambice a odhodlání tak činit. West Brom je těžký soupeř a my si musíme být jisti, že budeme mít více
odhodlání než oni.
"

Kam dál?

Ondřej Myška / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

MartanCJ Aaron-No comment Smajlík 14

West Dave 8.1
Aaron - 04.04. Odpovědět

Mysli si co chceš, moc toho fotbalistu asi neznáš...navíc pro fandy Spurs to bude vždy velký zrádce...a ty nadávky nejsou rasistický.

Aaron
*Tommy* - 14.09. Odpovědět

drž pysk křivej pysku

*Tommy*

kolikrát už sem slyšel o fotbalistovi že je hnusnej a co?V tomhle případě to znamená rasistickou urážku a ta se nepromíjí!MartanCJ je vidět že si z jiný planety protože se zkus podívat na biografii a historii Sola a potom ho suď.Jestliže o někom řekneš že je tlustý prase je vidět stupeň tvé inteligence která je podle tohoto případu velmi nízká

West Dave 8.1
Aaron - 04.04. Odpovědět

on řekl, ež je to hnusný prase, protože hraje (i když už spíše hrál) jako prase...navíc jeho minulost není vůbec svatá

Aaron
Machta - 04.04. Odpovědět

Měli by ti dát BAN demente ...

Machta
Aaron - 04.04. Odpovědět

Ale on má pravdu

Aaron
Machta - 07.04. Odpovědět

A tobě taky

Machta
lukinho - 04.04. Odpovědět

je uz starsi a je pomaly diky tomu moc chybuje

lukinho

Campbell by mohol odist do readingu aspon by tu obranu dobre posilil

 reading
Preca - 04.04. Odpovědět

Pro Pompey nenahraditelny....!!!!!!!!!!!!!!!!

Preca
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články