Zpět na » Premier League » Mpenza na hostování nechce

Premier League - Mpenza na hostování nechce

Mpenza na hostování nechce © teamtalk.com - Emile Mpenza

0

Líbilo se

27.03. - Podle manažera Manchesteru City, Svena Görana Erikssona, nechce Emile Mpenza do konce sezóny hostovat v Championship, ale bojovat o své místo na City of Manchester Stadium.

Belgický reprezentant sice nastupoval na začátku sezóny pravidelně, ale po lednovém nakupování útočníků se jeho pozice zhoršila a Mpenza od začátku února nenastoupil. O 29letého forvarda tak v několika posledních dnech projevilo zájem hned několik klubů z League Championship, nejvíce pak Leicester.

Manažer Manchesteru City, Sven Göran Eriksson, však spekulace odmítl a prozradil, že Mpenza chce o své místo v jeho týmu bojovat.

"Teď není okamžik, kdy by měl Emile odcházet. Měl sice několik nabídek, ale je pod smlouvou a chce tady zůstat a bojovat o své místo," řekl švédský kouč.

Eriksson zároveň reagoval i na úterní slova Kaspera Schmeichela, který naznačil, že by v létě mohl Manchester City opustit. V podobné situaci je i Andreas Isaksson.

"Zatím jsem ani s jedním nemluvil ohledně další sezóny a v tuto chvíli opravdu nevím, co se s jedním nebo druhým stane."

"Rozumím tomu, že chtějí chytat pravidelně a odejít a jsem si jistý, že alespoň u jednoho se tak na konci sezóny stane. Byl bych velmi překvapený, kdyby tomu nedošlo," naznačil 60letý kouč budoucnost severského brankářského dua.

V dresu Citizens chytá momentálně jako jednička odchovanec Joe Hart, dvojkou je Andreas Isaksson. Kasper Schmeichel hostuje v Coventry City.

Kam dál?

Ondřej Voska / teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

ani nepojde Smajlík 2

 reading
george - 27.03. Odpovědět

smeichele pojd k united Smajlík 17 ...jako otec Smajlík 17

george

No, to tak, tam by si určitě zahrál, Saar už nástupce má a tím je Kusczak nebo jak se píše...

Fabregas??!!
Aaron - 29.03. Odpovědět

Kusczak je nástupcem Saara? Pochybuju...Foster

Aaron
KreonT - 27.03. Odpovědět

tak bojuj

KreonT
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články