Zpět na » Premier League » Ohlasy osmifinále Poháru UEFA – Fiorentina

Premier League - Ohlasy osmifinále Poháru UEFA – Fiorentina

Ohlasy osmifinále Poháru UEFA – Fiorentina © -

0

Líbilo se

13.03. - V tomto článku si můžete přečíst dostupné komentáře hráčů a ostatních zástupců Fiorentiny po vyřazení anglického Evertonu po pokutových kopech.

Frey: Byl to výjimečný večer, v utkání jsme museli hodně bojovat. Everton ukázal, že je skvělým týmem. Co se týče penalty, kterou jsem chytil Jagielkovi, prostě jsem si vybral správnou stranu a šel jsem tam rozhodně. Vítězství je zásluhou snahy, kterou celý tým ukázal během zápasu.

Pasqual: Věděli jsme, že to tu bude těžké. Tým byl spojený až do konce. Výsledek prvního utkání nám nedával jistotu postupu, věděli jsme to moc dobře. Oproti zápasu doma nám dnes Everton dal mnohem více zabrat, ale to se dalo předpokládat. Neměli jsme strach, snažili jsme neroztahovat tým. Večery, jako byl ten dnešní, nám pomáhají růst jako kolektiv. Oni byli velmi motivovaní a odehráli výborný zápas, jak na úrovni taktické, tak atletické. Osobně se cítím velmi dobře, dal jsem do zápasu všechno, zápas po zápase nacházím svou nejlepší formu.

Mencucci (ředitel): Hrát zápasy na podobných stadionech je nádherné. Doufám, že ve čtvrtfinále nepotkáme Bayern Mnichov, protože oni jsou opravdu skvělý tým, i když i ostatní jsou velmi silní. Chválím všechny naše hráče, protože se velmi snažili, ale pochvalu si zaslouží i Everton, protože odehráli skvělé utkání.

Prandelli (trenér): Hráli jsme velmi těžký zápas a dokázali jsme do něj dát vše. Škoda druhého obdrženého gólu a zahozených šancí. Nicméně byla to pro nás důležitá zkušenost. Můžeme jít dál v této kvalitní soutěži. Pazzini nám dnes velmi pomohl.

Mario Alberto Santana: Nemůžu být nic jiného než spokojený, že jsme Florencii darovali tuto radost. Děkoval jsem trenérovi, že mi dal důvěru a nechal mě kopat rozhodující penaltu. Byl jsem klidný a dal jsem gól. Smazal jsem tak chybu, kterou jsem udělal proti Groningenu. Věděli jsme, že dnes to bude bitva. Podobné zkušenosti potřebujeme, abychom dospěli jako tým.

Michal Šušák / acffiorentina.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
willi - 13.03. Odpovědět

hmm, by bylo schledani, bayern (s tonim) x ACF s triumfem bayernu Smajlík 1

willi

Škoda,Everton si zasloužil za svůj výkon výhru Smajlík 13

West Dave 8.1
forZ - 13.03. Odpovědět

Ola ola! Viola per Sempre!

forZ
Maty - 14.03. Odpovědět

Gratulace. Smajlík 7

Maty
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články