Zpět na » Premier League » Fotbalová delegace bude jednat ve Vídni

Premier League - Fotbalová delegace bude jednat ve Vídni

Fotbalová delegace bude jednat ve Vídni © welt.de - Reprezentační trenér Karel Brückner.

0

Líbilo se

10.03. - Vrcholná česká fotbalová delegace se tento týden ve středu a ve čtvrtek zúčastní ve Vídni dvoudenního pracovního setkání účastníků mistrovství Evropy, které proběhne v červnu v Rakousku a Švýcarsku. Setkání se z velké části uskuteční na vídeňském stadionu Ernsta Happela, na němž se bude v sobotu 29. června hrát finále šampionátu.

Na programu bude také podepsání antidopingové charty. V areálu stadionu připravují pořadatelé také odhalení Chodníku slávy, ale bližší podrobnosti zatím tají.

"Celá akce bude zahájena ve středu podpisem antidopingové charty, ale lékařské záležitosti nebudou zdaleka jediným tématem setkání. V pracovních skupinách se bude jednat také o organizaci turnaje, transportech, dořešeno bude ubytování," uvedl svazový mezinárodní sekretář Jaroslav Dudl, který je současně technickým vedoucím reprezentačního mužstva.

Vedle Dudla pojedou do Vídně také svazový předseda Pavel Mokrý, místopředsedové Vlastimil Košťál a Jaroslav Vacek, generální sekretář svazu Rudolf Řepka, trenér národního týmu Karel Brückner, lékař Petr Krejčí a mluvčí národního mužstva Lukáš Tuček.

Jindřich Verner /

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články