Zpět na » Premier League » Barnes zmešká zbytek sezóny

Premier League - Barnes zmešká zbytek sezóny

Barnes zmešká zbytek sezóny © teamtalk.com - Giles Barnes

0

Líbilo se

05.03. - Další nepříjemnost potkala manažera Derby County Paula Jewella v boji o čest. Rams se totiž budou muset ve zbytku sezóny obejít bez tahouna a svéhu objevu, Gilese Barnese. 19letý mladík si minulý týden poranil koleno během tréninku.

Barnes sice sezónu jako hráč základní sestavy nezačal, ale po prvoligovém debutu v zápase na Arsenalu se do ní dokázal dostat a vypracoval se k nejdůležitějším postavám v dresu Rams.

O rodáka z Barkingu dokonce projevilo zájem několik silnějších klubů v Premier League, konkrétně Tottenham a West Ham United. Podle anglických médií si už Barnes v dresu Rams nezahraje, protože až se v létě uzdraví, tak přestoupí.

Po zranění kolena v minulém týdnu musel však Barnes vynechat utkání proti Sunderlandu (0:0) a dnešní závěr doktorů po vyšetření zraněného kolena 19letého záložníka určitě nepotešil. Barnes bude muset totiž vynechat zbytek sezóny.
"Pro Gilea to je velká rána," litoval svého svěčence Paul Jewell.

"Ale už vzhlíží k rehabilitaci a chce se co nejdříve vrátit do tréninku. Tuto sezónu to už bohužel nebude, ale doufám, že se bude moct zapojit do přípravy na další ročník," oznámil Jewell.

Kromě Barnese jsou do konce této sezóny vyřazeni i obránci, Tyrone Mears a Claude Davis.

"Claude podstoupil úspěšně operaci, ale do tréninku se zapojí také nejdříve před novou sezónou, stejně tak Tyrone," zhodnotil Jewell stav zraněných.

Další obránce, Dean Leacock, už se po zranění ze zápasu s Wigan zapojil do tréninku.

Kam dál?

Ondřej Voska / teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

talent je ale derby nejako nepomaha k zachrane Smajlík 9

 reading
Tonny - 05.03. Odpovědět

skoda je to talent

Tonny
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články