Zpět na » Premier League » Eduardo: Zachránil mě Lewin

Premier League - Eduardo: Zachránil mě Lewin

Eduardo: Zachránil mě Lewin © expressandstar.com - Eduardovo zranění

0

Líbilo se

02.03. - Střelec Arsenalu se vzpamatovává po těžké zlomenině. Eduardo da Silva dnes poprvé po brutálním faulu birminghamského Taylora promluvil o svém zranění. Obdivně se vyjádřil zejména k londýnskému fyzioterapeutovi Gary Lewinovi - doslova řekl, že nebýt Lewina, přišel by patrně o část své končetiny!

Chorvatský snajpr utrpěl minulý víkend zlomeninu nohy, navíc má i pochroumaný kotník. Taylor ihned po svém zákroku viděl červenou kartu, na trávník vběhli lékaři vedoucího celku anglické nejvyšší soutěže, ovšem i oni se svou mnohaletou praxí byli očividně zděšeni pohledem na ošklivou frakturu. Hráči, kteří byli v blízkosti ležícího Chorvata, se pouze beznadějně chytali za hlavu, zkrátka nic pro slabé povahy. Osm minut byla přerušená hra a ihned po zápase takřka všechna světová média hlásala titulky jako "Tragický den Arsenalu", neboť kromě Eduarda ztratili Kanonýři v nastaveném čase i vítězství, po kterém po dvou brankách Walcotta sahali.

Eduardo dnes přiznal, že si myslel, že zranění bude horší. "Úraz vypadal tak ošklivě, že jsem se domníval, že přijdu o nohu," svěřil se deníku News of the World. "Budu po celý život vděčný Garymu za to, jak se zachoval a co pro mě udělal. Byl jsem v šoku, moc si toho nepamatuji, ale bylo mi řečeno, že Lewinovo rychlé jednání bylo rozhodující," svěřoval se v emotivním rozhovoru naturalizovaný Brazilec. "Vybavuji si jen bolest, strašnou bolest... Viděl jsem, jak je má noha vytočená do strany, prostě děs!"

Birminghamského zadáka za svého životního nepřítele nepovažuje. Eduardo přijal Taylorovu omluvu poté, co jej kritizovaný obránce osobně navštívil v nemocnici. "Ještě na hřišti jsem se na něj podíval a absolutně jsem nechápal, jak někdo může předvést takový zákrok ve třetí minutě zápasu. Ale nakonec věřím, že je Taylor upřímný a že to z jeho strany opravdu nebyl zákrok, jehož cílem by bylo zranit mě. Ačkoliv to pro mě znamená konec sezóny, která pro mě měla končit evropským šampionátem, bylo by šílené si myslet, že mě chtěl obrat o nejcennější, co mám - zdraví."

Nadějný Chorvat se chce nad celou událost povznést. Tvrdí, že žádný opakovaný záběr incidentu nechce nikdy vidět. "Chci zapomenout na to, co se stalo," zakončil Eduardo své povídání.

Více informací o Arsenalu se dozvíte na webu Gunners.cz

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Martin Homola / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Taylor sa ospravedlnil Eduardovi a vraj to lutuje klamar jeden Smajlík 15

 reading

Nejhorší na tom je, že už pomalu začal chytat formu, jo jo Ade, budeš muset holt dávat ty góly sám...

Fabregas??!!

to čo kričali "fanúšikovia" aston villy bolo dosť sprosté

SqUadRaASrOma

co křičeli ?

Kubiccekk

vysmievali sa eduardovi a porovnávali ho so ženou myslim že paula McCartneyho ktorej museli amputovať časť nohy...

SqUadRaASrOma
Venca - 02.03. Odpovědět

Byly to od něj rozumný slova a taky to že taylorovu omluvu přijal

Venca

Sem rád že je Eduardo jakš takš v pořádku, a doufám že se dá zase dohormady a bude hrát jako hrál před zraněním. GOOD LUCK EDUARDO Smajlík 17 Smajlík 17

Most_Wanted
Johny9 - 02.03. Odpovědět

Je videt ze to ma Dudu srovnany v hlave a to bude pri rekonvalescenci asi to nejdulezitejsi...drzim palce Smajlík 7

Johny9
leo - 02.03. Odpovědět

to je dobre ze je v poradku Smajlík 9 byla by skoda takoveho talentovaneho hrace Smajlík 11

leo
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články