Zpět na » Premier League » Carragher vyslýchán policií kvůli napadení

Premier League - Carragher vyslýchán policií kvůli napadení

Carragher vyslýchán policií kvůli napadení © -

0

Líbilo se

29.02. - Jakoby fotbalové problémy Liverpoolu v sezoně nestačily, objevují se další a další nepříjemnosti, které by mohly ovlivnit chod klubu. V týdnu se objevují zprávy o dalším možném odprodeji části klubu společnosti Dubai International Capital, aktuální kauza se ale objevila ve středu: zatčení Jamie Carraghera kvůli napadení.

Liverpoolský obránce byl vyslechnut ve středu poté, co jej v úterý svědek viděl napadnout nějakého muže.

Carragher v tu chvíli cestoval na trénink na Melwood ground. Po incidentu byl nahlášen na policii, kam se dostavila také údajná oběť. Policie poté domluvila s Carragherem formální výslech za přítomnosti právního zástupce. Liverpoolský stoper po výslechu vše vyslechl a souhlasil s napomenutím.

Přijetí napomenutí je v anglickém právním systému považováno za přiznání viny a je zaznamenáno v protokolu. V případě dalšího přestupku se pak k takovému napomenutí přihlíží a trest poté bývá vyšší.

"Můžeme potvrdit, že třicetiletý muž z Blundellsandska byl propuštěn s napomenutím. Obviněn byl z obecného ohrožení v souvislosti s incidentem na Liverpool Road, Crosby 26. února," řekl mluvčí policie v Merseyside.

Obecné ohrožení je považováno za nejnižší forma napadení, které se vztahuje na cokoli od plivnutí po strkanice. Liverpoolský fotbalový klub se nejprve odmítl k celé záležitosti vyjadřovat, ale pro Rafaela Beniteze tato kauza přichází zřejmě v nejméně vhodnou dobu. Poté, co klub už dříve opustil Carling Cup, nečekaně vypadl s Barnsley ve FA poháru, má téměř za sebou nepříliš povedenou sezonu v Premier League, zůstává jedinou nadějí na zisk nějaké trofeje Liga Mistrů.


Ani vítězství v Lize mistrů by podle kapiána Reds Stevena Gerrarda úplně nezalepilo díru po neúspěšném útoku na titul v Premier League. Gerrard řekl doslova: "Pořád věřím, že máme kádr, který může být více než konkurenceschopný. Rozhodně více, než je v současné době."

Benitez včera přiznal, že se ztotožňuje s Gerrardovými myšlenkami ohledně zpackané sezony. Dodal ale, že aktuálním cílem, na který se všichni musí soustředit je Liga mistrů a boj o čtvrtou příčku v Premier League. "Stále hrajeme Ligu mistrů a naše výsledky v ní jsou takové, jaké by nám kdekterý klub mohl závidět. Věříme si také v boji o čtvrtou příčku Premier League, která by nám zajistila Ligu mistrů i pro příští sezonu," dodal na závěr Benitez.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Stanislav Horák / newsnow.uk, více zdrojů

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články