Zpět na » Premier League » Richards po operaci, mimo bude šest týdnů

Premier League - Richards po operaci, mimo bude šest týdnů

Richards po operaci, mimo bude šest týdnů © skysports.com - Micah Richards

0

Líbilo se

28.02. - Odchovanec Manchesteru City a opora letošní sezóny Citizens se po včerejší úspěšné operaci kolena bude muset bez fotbalu obejít alespoň šest týdnů.

19letý supertalent anglického fotbalu tak kromě několika ligových utkání vynechá i zápas anglické reprezentace proti Francii.

"Podle našich lékařů se sice jeho stav bude zlepšovat rychle, ale přesto bude muset vynechat šest týdnů pořádného tréninku," oznámil dnes médiím manažer Manchesteru City, Sven Göran Eriksson.

Richards měl problémy s koleny už během sezóny a zranění se bohužel pro něj obnovilo v pondělní dohrávce 27. kola proti Evertonu. Včera podstoupil v Londýně operaci a ode dneška má naplánovou rehabilitaci. "Operace proběhla úspěšně a nyní budeme pozorovat jeho rehabilitaci," řekl klubový lékař Mark Whitaker.

Richards v letošní sezóně vytvořil v srdci obrany Citizens působivou dvojici s Richardem Dunnem, je pravidelně povoláván do reprezentačního áčka, kde odehráluž 11 utkání a nedávno se svým mateřským klubem podepsal smlouvu až do roku 2013.

Proto Erikssona velmi mrzí, že ho na měsíc a půl bude postrádat: "Je to pro nás opravdu špatná zpráva, všichní musí vědět, jak je pro nás Micah důležitý."

Kam dál?

Ondřej Voska / FotbalPortal.cz, BBC

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
MatyCZ (webmaster) - 28.02. Odpovědět

Pro Man City je to opravdu velká ztráta.. Jen nejbližší zápasy ukáží jak se s jeho ztrátou dokáží vypořádat..

MatyCZ
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články