Zpět na » Premier League » Kapo zraněn, Birminghamu bude chybět měsíc

Premier League - Kapo zraněn, Birminghamu bude chybět měsíc

Kapo zraněn, Birminghamu bude chybět měsíc © skysports.com - Olivier Kapo

0

Líbilo se

26.02. - V pozadí zranění Eduarda se během sobotního utkání mezi Birminghamem a Arsenalem zranil i levý křídelník Blues, Olivier Kapo, který se na hřišti neobjeví minimálně čtyři týdny.

Kapo začal svojí první sezónu v Birminghamu ve skvělé formě a trefil se dokonce i v prvním kole proti Chelsea. Jenže po jeho prvním zranění během vánočního programu se už nedokázal zpět do bývalé formy dostat.

A navíc pouze po pěti odehraných zápasech přichází další zranění, které si franckouzský záložník přivodil během utkání s Arsenalem. Kapo by se díky problémům s kolenní šlachou na hřišti neměl objevit přibližně

měsíc.

"Kapo bude mimo čtyři týdny díky problémům s kolenní šlachou," oznámil dnes manažer Blues, Alex McLeish na oficiálních stránkách klubu.

Díky vyloučení Martina Taylora a zranění Liama Ridgewella dohrával Brimingham zápas dokonce v devíti přesto dokázal díky penaltě McFaddena vyrovnat.

"Myslím, že takovýto zápas musí pomoci všem hráčů. Kapo byl pro nás po vyloučení Taylora velmi důležitý a vybojoval mnoho důležitých míčů a dokázal se perfektně vracet. Bohužel si ale myslím, že si to vybralo svou daň," chválil skotský kouč práci 27letého křídla.

Druhý zraněný hráč, Liam Ridgewell, by mohl být připraven již na sobotní utkání s Tottenhamem.

"U Liama je stále otázkou jestli bude moct nastoupit. V pátek by měl trénovat a v sobotu se na poslední chvíli rozhodneme, jestli bude hrát," řekl McLeish.

"Naštěstí máme dost hráčů, kteří mohou za Ridgewella a Taylora na stoperu zaskočit. Radhi Jaidi i Frack Quedrue už dlouho nehráli a čekají na svou šanci," dodal bývalý kouč skotské reprezantace.

Kam dál?

Ondřej Voska / Sky Sports

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
janoas - 26.02. Odpovědět

Na tohoto hráča, teda na Kapa som sa tešil ked prestupoval do Juventusu, ale moc tam teda toho neodohral... Smajlík 11

janoas

Akože neodohral? Však hral takmer vo všatkých zápasoch 27/22, bol oporou mužstva. Trochu ho však v posledných mesiacoch tak výrazne vidno nebolo.

Desperado74
Reklama
Reklama
Nejnovější články