Zpět na » Premier League » Češi prohráli s Polskem

Premier League - Češi prohráli s Polskem

Češi prohráli s Polskem © -

0

06.02. - Český tým dnes prohrál přípravné utkání na Kypru s Polskem 0:2. Branky soupeře vstřelili Lobodzinski a Lewandowski. Jan Koller ve 34. minutě neproměnil pokutový kop.

Ze začátku Češi útočili, ale zapomínali bránit. Polský tým se dostával do rychlých brejků, což vyvrcholilo v šesté minutě, kdy si Lobodzinski zaběhl šikovně za obranu a ranou k levé tyči překonal Petra Čecha. Za chvíli mohli naši reprezentanti vyrovnat, ale Rozehnal branku přestřelil.

Svěřenci trenéra Rady, jenž zastoupil nemocného Karla Brücknera, se tlačili za vyrovnáním. Měli pološance, ze hry i ze standardních situací, ale často našim akcím chyběla přesnější finální fáze. Ukázku efektivity předvedli Poláci ve 29. minutě, kdy se centr z pravé strany dostal až k volnému Lewandowskému, který technickou střelou zvýšil na rozdíl dvou branek.

Ve 34. minutě dostal český tým šanci znovu vstoupit do zápasu. Brankář Boruc fauloval ve vápně Milana Baroše a rozhodčí Stamatis nařídil penaltu. Míč si na značku pokutového kopu postavil Jan Koller, ale kanonýra v sobě neprobudil. Velmi špatnou střelou dal Borucovi příležitost vyniknout.

Ve druhém poločase pokračovalo české trápení. Češi obléhali vápno před polskou brankou, ale dovnitř je protivník zřídkakdy pustil. Poláci v té době hráli to, co potřebovali a naši se až na slabou střelu Kollera nedostali k ohrožení branky.

Český reprezentační tým tak prohrál i své druhé vystoupení na Kypru. Včera podlehlo reprezentační "béčko" rezervním týmu Řecka 0:1.

Česká republika - Polsko 0:2 (0:2)

Góly: 6. Lobodzinski, 29. Lewandowski
Rozhodčí: Stamatis - Platis, Luratis (všichni Kypr)
ŽK: Koller - Žewlakow
Diváci: 1100

Česká republika: Čech - Pospěch, Grygera, Rozehnal, Ujfaluši (46. Kadlec) - Sionko (76. Vlček), Matějovský, Polák, Plašil (85. Kulič) - Koller, Baroš. Trenér: Rada
Polsko: Boruc (46. Fabianski) - Wasilewski, Bak (46. Jop), Žewlakow, Bronowicki (76. Wawrzyniak) - Lobodzinski (83. Murawski), Dudka, Lewandowski, Krzynowek - Smolarek (67. Zahorski), Wichniarek (46. Žurawski). Trenér: Beenhakker

Michal Kepl / Fotbalportal.cz

isolit - 18.02. Odpovědět

bylismy lepsi, czesi nie wykorzystali, mysmy dobrze bronili i pogrązyli was w smutku... zdravim z polska....a ne budu psat v cestine, muzete se trosku ucit polsky.... hehe.. nazdar .... .?:.

bluewhite - 07.02. Odpovědět

obrana na hovno nedivim se ze keegen nestavel rozehnala a taky nechapu proc je nominovany Kulic radsi bych nominoval Bednáře Smajlík 18

spuggy - 07.02. Odpovědět

tomuhle já řikám demence Smajlík 14

spark7 - 07.02. Odpovědět

...jo mas pravdu, ze Koller pro Cesko hodne udelal...ale ted uz nedela nic...uz ani nekopne uspesne penaltu...myslim ze to nejlepsi uz ma za sebou, a mel by na scenu pustit ty mladsi...jako je prave Fenin. Smajlík 11

suzmen - 07.02. Odpovědět

Není divu,že se dostavil takovýto výkon.Když projdu sestavu jméno po jménu tak je to v klubech přechodná krize Čech se v Chelsea dlouhodobě fláká a hrozí,že zakrní.Nebyl schopen za 4 roky zapracovat na výkopech.(ne)Vybíhání na centy či rohy jsou jeho další "achylovkou"...Pospěch byl vykšeftován skoro na polární kruh a navíc je tam nerozehranost. Grygera se v Juve zatím moc nepředvádí a veze se na vlně utlumu celého Juventusu... Rozehnal to také nemá jednoduché...vypadnout ze sestavy Newcastleu a pak ještě skončit na hostování v Laziu,které se tak-tak drží před krachem... Ujfaluši se vrací po delší pauze kvůli zranění... No nemohlo to dopadnout jinak.Dostat gol s Polákama už po šsti minutách Smajlík 11 Smajlík 11 je extrém Záloha je v současnosti naší největší slabinou, ikdyž tam byvá občas světlá chvilka.Jenže vždy zazáří jeden záložník v jednotlivých zápasech.Máokdy bývá,že zápas odehraje na vysoké urovni celá záloha...ty časy už jsou pryč No a utok?To je asi největší tragedie...nicméně na Kollera nedám dopustit,ten už odvedl za národák tolik práce,že si nezaslouží ,aby nejaí uslintanci na webových diskuzích žvanili o jeho přetárlosti atd.,Baroš to má ve svých rukou a Fenin ještě musí získat zkušenosti.Nemůžeme od něj čekat,že bude golově táhnout tým,stále je to "lvíče"

suzmen

To už radši mohli hrát mladíci...co jsem viděl Kaloudu s Řekama...hmm nadějě na nového Nedvěda není tak ztracena...ikdyž Nedvěda nejde nahradit ani napodobit-nadlidský výkon

suzmen
Aaron - 07.02. Odpovědět

Nového Nedvěda jen tak nebudeme mít

Aaron

Jak říkám,nahradit jej je zholá nemožné.Kalouda by mohl být aspon vzáleně jeho nástupce.Určité prvky Nedvědova stylu ve své hře má

suzmen

Dost se ale zapomíná na to,že nám chybí další vynikající hráč...a tím byl Karel Poborský.Co ten dokázal na pravé straně za divy Smajlík 11

suzmen

Jj, I Karla je těžké nahradit. Oba předváděli super výkony od kvalifikace na EURO 96 a hráli za repre 10 let. Bude trvat ještě nějakou dobu než se ta rána v záloze ošetří. Kalouda bude dobrý, ale je ještě mladý. Rozhodně si ovšem šanci zaslouží

Aaron
Devlin - 07.02. Odpovědět

není špatný dostat vobčas ranec.Člověku se to pak třeba v hlavě vrátí až o něco pujde.Jinak první půlku sem se smál,druhou skoro plakal a na konci zápasu jsem čekal že si Poustka oblíkne dres a půjde na plac pozvednout náladu.Jedno se ale klukum upřít nedá,hráli kolektivně,blbě všichni.Občas sem zhrůzou sledoval Čechovi výkopy jestli nenamaže na třetího banana.

blazek - 07.02. Odpovědět

No tak ale tak za 2 zapasy jsme mohly dat gol Smajlík 11

CLK - 07.02. Odpovědět

tenhle zápas vůbec o ničem nerozhoduje důležité budou až zápasy na Euru, Naše vůbec neobhajuju ale kdo čekal v přáteláku nějakej super match tak musel bejt blázen, nikdo se nechce zranit, nikomu o nic nejde tak proč hrát na 100 procent

Bery - 07.02. Odpovědět

Je to asi jedno, ale ten obrázek je dost zavádějící a není to poprví. myslete na to.