Zpět na » Premier League » Novým působištěm Kinga bude Wigan

Premier League - Novým působištěm Kinga bude Wigan

Novým působištěm Kinga bude Wigan © -

0

Líbilo se

25.01. - Přestup útočníka Marlona Kinga z Watfordu do Fulhamu se vlekl více než týden a dnes je jasné, že jamajský reprezentant nakonec do Londýna nepřestoupí. Jeho novým zaměstnavatelem se stane Wigan, který si Kinga zavázal kontraktem na tři a půl sezóny.

Fulham se sice s Watfordem dohodl na odstupném pěti milionů liber, ale hlavní problém vyvstal se způsobem splácení této částky. Začátkem týden pak manažer Watfordu Adrian Boothroyd prozradil, že o sedmadvacetiletého útočníka se zajímá ještě další klub z Premier League. Wigan byl nakonec v jednáních rychlejší než Fulham a King se proto stěhuje na JJB Stadium.

"Mluvil jsem se Stevem Brucem a působil na mě velmi přátelsky. Když se podíváte na Wigan, tak mají dobrý tým, který má šanci se zachránit. Víc není třeba dodávat," říká King, který popírá, že by jeho přestupu do Fulhamu bránilo jeho dříve zraněné koleno, kvůli kterému neměl projít lékařskou prohlídkou:

"Viděl jsem ty dokumenty, které tvrdily, že jsem neprošel lékařskými testy, ale já vím, že moje tělo je na 110% v pořádku. Není pravda, že jsem prohlídkou neprošel. Hraji bez problémů už rok a půl a dávám góly. O mém zranění věděli všichni, ale jakmile jsem se dal do kupy, odehrál jsem všechny zápasy. Vím, že jsem v pořádku a ví to i ve Wiganu. Prohlídka proběhla hladce, Steve Bruce mě chtěl, takže jsem hráčem Wiganu."

Kam dál?

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Už jsem myslel že ho máme, ale nakonec jde do týmu rivala v boji o sestup jsem zklamaný..:(...Jinak Watfordu to snad vystříli Collins John;)

Norn Iron (Browny)

Moc sem ho neviděl hrát tak sem jen VELA zvědav zda se význam jeho přímení přibližuje k jeho fotbalovým kvalitám Smajlík 7

Brain3223
Maty - 25.01. Odpovědět

No,nevim jestli je to správná volba.Já osobně jsem byl proto,aby zůstal ve Watfordu.Abych řekl pravdu,tak ve Wiganu se mi vůbec nezamlouvá.Přál jsem si,aby Hornets vystřílel postup do EPL ale to se už nestane,tak mu přeju,ať se mu ve Wiganu pod Stevem daří. :)

Maty
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články