Zpět na » Premier League » Bianchi odchází do Lazia Řím

Premier League - Bianchi odchází do Lazia Řím

Bianchi odchází do Lazia Řím © -

0

Líbilo se

23.01. - Mise italského útočníka Rolanda Bianchiho na Britských ostrovech nakonec trvala pouze půl roku. Forvard Manchesteru City odchází minimálně do konce sezóny na hostování do Lazia Řím.

Čtyřiadvacetiletý Ital byl jednou z hlavních letních posil nově budovaného týmu Citizens, z Regginy přišel na City of Manchester Stadium za 8,8 milionu liber. Brzy si však začal stěžovat na odlišný životní styl a jeho výkony zcela jistě nenaplnily očekávání. Manažer Sven Göran Eriksson tak umožnil Bianchimu návrat do Itálie. Za Lazio Řím může nastoupit už o víkendu proti Turínu, ve smlouvě je zahrnuta také opce na případný letní přestup za 9 milionů liber.

"Chci hlavně poděkovat všem fanouškům Manchesteru City. Přivítali mě s otevřenou náručí a umožnili mi, abych se cítil jedním z nich. V srdci mi zůstane jejich nadšení a oddanost klubu. Chci poděkovat i panu Šinavatrovi, jeho rodině a celému klubu za to, že mi umožnili hrát v tak krásné soutěži, jakou je Premier League," loučí se na svých internetových stránkách Bianchi.

Bývalý reprezentant italské jedenadvacítky nastoupil za Citizens celkem ve 24 utkáních, ve kterých se radoval z pěti vstřelených branek.

Kam dál?

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Maty - 24.01. Odpovědět

Je dobře,že se vrací do Itálie.V Anglii mu to moc nesvědčilo.Věhlašní kanonýři se vracejí do Itálie:Lucarelli,Bianchi,Rigano. :)

Maty

další Corradi... podle mě ale byl Bianchi platnější.. Corradi nasbíral jen 2 červený a asi jen dvě branky....

C. Fabregas
dáda - 24.01. Odpovědět

jo dobrej nakup,treba se zvedne,a s pandevem budou zabijáky... Smajlík 5

Reklama
Reklama
Nejnovější články