Zpět na » Premier League » Fanoušci City chtějí potlesk místo minuty ticha

Premier League - Fanoušci City chtějí potlesk místo minuty ticha

Fanoušci City chtějí potlesk místo minuty ticha © -

0

Líbilo se

22.01. - Při příležitosti 50. výročí tragédie v Mnichově, kde při letecké havárii zahynulo osm hráčů Manchesteru United, zaslali fanoušci Manchesteru City dopis vedení Manchesteru United, aby před vzájemným střetnutím místo minuty ticha nastala minuta potlesku.

Derby mezi United a City je na programu 10. února. Před utkáním by se měla držet minuta ticha za 23 obětí, které si letecké neštěstí vyžádalo. Fanoušci Citizens by však místo ticha raději uctili památku zesnulých hlasitým potleskem. Důvodem je fakt, že někteří z bezohledných fanoušků si určitě neodpustí ticho narušit.

"Mezi fanoušky United a City samozřejmě existuje přátelská rivalita, ale jsou i tací, kteří se navzájem nenávidí. Někteří fanoušci City nebudou mít zájem uctít památku zesnulých. Jsme si jistí, že při minutě ticha se některý hlupák pokusí ji narušit a to zcela jistě zapůsobí špatným dojmem nejen na oba kluby, ale na fotbal jako celek," stojí v dopise fanoušků City.

Manchester City dělá vše pro to, aby ke znevážení památky zesnulých nedošlo, každý ze tří tisíc fanoušků, kteří si zakoupili vstupenku na utkání, už obdržel i dopis, ve kterém je žádán o respekt. Klub je ochoten přistoupit na jakékoliv řešení, které navrhnou i samotní United.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
JJ - 01.02. Odpovědět

Toho čuraka co by to podělal bych rovnou oddělal Smajlík 7

endy012@seznam.cz - 26.01. Odpovědět

me to hodne mrzi hodne proste hodne vite Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13

Magpie - 23.01. Odpovědět

No tak mě se to zdá pěkné a sportovní....potlesk je dobrý ti co havarovali si to zaslouží Smajlík 17

Magpie
deaddy - 22.01. Odpovědět

no ja nevim asi radsi tu minutu ticha ak sa niekt o ozve tak dostane od ostatnych na drzku ak su normalny

kacenka - 22.01. Odpovědět

vždy se najde hlupák

kacenka
Gooner - 22.01. Odpovědět

Mno nevím... já jsem pro minutu ticha. Přijde mi to jako daleko důstojnější. Pokud se najde nějaký idiot, co by do toho chtěl něco řvát, věřím, že ho okolí umlčí. Rivalita je jedna věc, ale jsou věci, které by měli respektovat všichni.

Gooner
george - 22.01. Odpovědět

noo ja bych bral spis munitu ticha ale je fakt ze nakej ozralec do teho zacne rvat Smajlík 15

george
peace for world - 22.01. Odpovědět

to je pravda ...naky hovado do toho este zacne rvat jaky sou united pici

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články