Zpět na » Premier League » Ohlasy manažerů k nedělním zápasům 23. kola Premier League

Premier League - Ohlasy manažerů k nedělním zápasům 23. kola Premier League

Ohlasy manažerů k nedělním zápasům 23. kola Premier League © skysports.com - Alan Curbishley

0

Líbilo se

20.01. - V nedělních zápasech 23. kola anglické Premier League si připsal Everton šťastné vítězství na půdě Wiganu, což přiznal i manažer Toffees David Moyes. Alan Curbishley z West Hamu zase litoval ztraceného vedení na City of Manchester Stadium.

Wigan - Everton 1:2

Steve Bruce (Wigan): "Potěšilo mě, jak jsme do zápasu vstoupili, ale lidskou chybu prostě nelze odstranit. Naneštěstí pro Tituse byla ta jeho opět potrestána. To nám vzalo sebevědomí a už jsme ho nezískali, druhý gól byl také hloupý. Když děláte takové chyby v soutěži jako Premier League, jste za ně potrestáni."

David Moyes (Everton): "Obával jsem se, že terén nám nebude vyhovovat a Wigan nás také dostal pod velký tlak. Při vstřelených gólech jsme měli opravdu štěstí. S výkonem jsem nebyl spokojený, ale musíme vzít v úvahu také podmínky, ve kterých se hrálo. Vyhrát se dá různými způsoby a nám se daří je nacházet."

Manchester City - West Ham 1:1

Sven Göran Eriksson (Man City): "Joe Hart chytal opět skvěle. Je to fantastický brankář, který má před sebou velkou budoucnost. Je vysoký, dobrý při centrovaných míčích a nebojí se. Chybí mu jen zkušenosti. Ty se nedají koupit, nabere je až s léty mezi tyčemi."

Alan Curbishley (WHU): "Měli jsme být prvním týmem, který tady vyhrál a Sven by se mnou souhlasil. Hráli jsme tu už podruhé v krátké době a měli jsme z těch dvou zápasů určitě vytěžit víc. Při vyrovnávacím gólu jsem myslel, že je to ofsajd, ale asistent říkal, že hráč nezasáhl do hry. Zamrzelo nás to, kdybychom to vedení udrželi déle, vyhráli bychom. Myslím, že jsme si to zasloužili, hráli jsme dobře."

Kam dál?

Martin Vymyslický / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Pali - 21.01. Odpovědět

ManCity treba ist na stvrte miesto ta makame dalej Smajlík 16

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články