Zpět na » Premier League » Černý připouští, že v Tottenhamu zřejmě skončí

Premier League - Černý připouští, že v Tottenhamu zřejmě skončí

Černý připouští, že v Tottenhamu zřejmě skončí © -

0

Líbilo se

11.01. - Přestože anglická i česká média živě spekulují o tom, že Radek Černý by se mohl stát brankářskou jedničkou Tottenhamu Hotspur, bývalý gólman Slavie je jiného názoru. Očekává, že po skončení sezóny stadion White Hart Lane opustí.

Třiatřicetiletý strážce tří tyčí se překvapivě objevil v brance při posledním zápase Spurs v Carling Cupu proti Arsenalu a podílel se na remíze 1:1. Média začala okamžitě spekulovat, že by na postu jedničky mohl vystřídat občas hrubě chybujícího Paula Robinsona. Českému brankáři však po sezóně skončí v Tottenhamu smlouva a neočekává, že by mu manažer Juande Ramos nabídl její prodloužení.

"Z předchozích zkušeností vím, že pokud klub nenabídne hráči prodloužení smlouvy šest měsíců před jejím vypršením, tak už nemá zájem. Po sezóně proto možná skončím. Teď je pro mě dobrý každý zápas, protože mám šanci ukázat se případným zájemcům. Vím, že klub hledá nového brankáře, každý den padají další a další jména," připouští Černý blížící se konec angažmá u Kohoutů. Zda dostane příležitost i v sobotním zápase s Chelsea zatím neví:

"Nevím, jak to bude. Ale budu připraven nastoupit. Necítím, že bych se měl stát jedničkou. Přišel jsem sem jako druhý brankář a nestává se příliš často, že by se z dvojky stala jednička."

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Černý do Anglie šel s pozicí dvojky.... problém byl, že šel krýt záda anglický jedničce... jestli odejde někam, kde bude chytat, proč ne...

C. Fabregas
Issues - 11.01. Odpovědět

Povedl se mu jeden zápas a už z něj dělají jedničku ... tím nechci říct, že je špatný to ne, ale přecejen Robinson je určitě kvalitnější a v Anglii zkušenější.

Issues
ing - 11.01. Odpovědět

kvalitnější možná jo lae tuhhle sezonu to moc nepotvrzuje jak v národáku tak ve spurs

Aaron - 11.01. Odpovědět

Nejspíš odejde. Buď ať chytá a nebo ať jde. Má šanci chytat někde jinde, tak by to měl využít. Dvojka by měl být vždy mladý brankář. Uvidí se teď o víkendu. Pokud bude hrát, tak je šance, že zůstane.

Aaron
Zette - 11.01. Odpovědět

pochybuju ze skonci...

Zette
KaPi - 11.01. Odpovědět

Bylo by mi ho líto, kdyby s ním doopravdy Tottenham neprodloužil, protože si myslím, že Radek se snaží makat celou dobu, co ve Spurs je a určitě by si zasloužil dostat šanci, aby mohl být alepoň nějaký ten měsíc jedničkou - podle toho bych mu pak prodloužil, či nikoliv... Smajlík 1

KaPi
Reklama
Reklama
Nejnovější články