Zpět na » Premier League » Al Fayed: Peníze? Žádný problém!

Premier League - Al Fayed: Peníze? Žádný problém!

Al Fayed: Peníze? Žádný problém! © -

0

Líbilo se

10.01. - Fanoušci londýnského Fulhamu se mohou těšit na zajímavé posily. Alespoň to naznačují slova nového manažera Roye Hodgsona. Ten se v rozhovoru pro média zmínil o tom, že majitel klubu Mohamed Al Fayed chce udělat maximum pro záchranu svého milovaného klubu v Premier League a na posilách rozhodně nehodlá šetřit.

"Pan prezident se nás snaží všemožně podpořit. Chce, aby klub zůstal v Premier League. Už utratil hodně peněz a nikdo nemůže očekávat, že by investoval další, i když by na tom klub byl dobře. Ale pan Al Fayed ty peníze utrácí, protože svůj klub miluje a poskytne mu další peníze. Snažíme se vybírat vhodné hráče a jsem si jistý, že pokud se s nimi dohodneme, tak prezident nebude proti. Neřekne nám, že už nemá peníze. Je jen na nás, kolik hráčů a za kolik peněz přivedeme, nejsme limitováni," vysvětluje Hodgson bezmeznou důvěru Al Fayeda.

Fulham usiluje především o posily do útočné řady. Londýnský klub nemá v současné době hráče, který by byl schopen pravidelně střílet branky. Problémy by mohl vyřešit příchod Marlona Kinga z Watfordu, který se v posledních sezónách prezentoval jako spolehlivý střelec. I letos se sedmadvacetiletý Jamajčan dokázal do střelecké listiny zapsat jedenáctkrát. Fulham však s první nabídkou ve výši čtyř milionů liber neuspěl. Získat Kinga zřejmě nebude vůbec snadné, jelikož manažer Hornets Adrian Boothroyd si jej střeží jako oko v hlavě a těžko říci, jaká částka by jej přesvědčila k prodeji.

O něco blíže jsou Cottagers v jednání s mladičkým Brazilcem Leyrieltonem. Devatenáctiletý obránce FC Goiás by na Craven Cottage měl zamířit už v pátek. Brazilské noviny považují přestup za téměř hotovou věc.

V souvislosti s Fulhamem se také hovoří o příchodu francouzského obránce Jeana-Alaina Boumsonga z Juventusu Turín.

Kam dál?

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
lili.cc - 14.08. Odpovědět

i love al fayed Smajlík 17

lili.cc
Carlos - 11.01. Odpovědět

Fulhamu nepomůže nic. Spadne ...

Jahoda - 11.01. Odpovědět

Boumsong by byla vytecna posila...to by me potesilo:) Ted uz by to chtelo ledatak praveho obrance kvalit ala Konchesky a pak nekoho, kdo bude strilet hodne golu a je to vse v suchu:)

Já myslím že pokud se Moritz rozjede jak v minulé sezoně tak pravý obránce nebude potřeba:) spíš toho utočníka a stopera. Boumsong by byl dobrý a King výborný nákup.

Norn Iron (Browny)

Boumsong, to nevím nevím. Ale jinak souhlas, pravý bek není až tak třeba. Volzy a Omozusi mají kvalit dost.

Cottager

Získat Kinga nebo Bobbyho Zamoru by byla senzace, ale myslím, že bohužel ani jedno nevyjde. No uvidíme, Hodgson každopádně nehodlá zběsila nakupovat, což je jen dobře.

Cottager
daewa - 10.01. Odpovědět

Byl, je a bude. I Pelé šel do Ameriky pro peníze a jinak tomu není v Marseille Smajlík 6 Jinak tady v tomto případě se nikdo nemusí bát, že Al Fayed vykoupí celou Evropu jako nejmenovaný klub ze stejné ulice jako Fulham Smajlík 2 Kdyby to tak zamýšlel, tak to udělal v létě. Přivede toho Brazilce, Kinga nejspíš ne, protože v oficiálním vyjádření Hornets na Marlonův odchod vůbec nepomýšlí...

Myslíš te klub co má dokonce stadion ve čtvrti Fulham?:D:D

Norn Iron (Browny)
Oggy - 10.01. Odpovědět

NJ o tomdle je fotbal když se nehraje na zeleném pažitu...

Oggy
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články