Zpět na » Premier League » Cisse zpět do Premier League?

Premier League - Cisse zpět do Premier League?

Cisse zpět do Premier League? © -

0

Líbilo se

07.01. - Extravagantní útočník Olympique Marseille Djibril Cisse možná přece jen zamíří zpět do Anglie. Na ostrovech se o něj zajímá hned několik klubů, a přestože angažmá v Liverpoolu, na nějž může vzpomínat s rozporuplnými pocity, má ještě v živé paměti - pro přestup jinam by se mohl rozhodnout.

V současné sezóně se Cissemu a celé Marseille nedaří zrovna podle představ. Tým je v lize až jedenáctý, navíc vypadl z Ligy mistrů. Podobně je na tom i francouzský forvard. Šancí se mu dostává jen pomálu a gólová bilance je i kvůli tomu dosti bídná - pouhé dvě branky. Prestižní francouzský sportovní plátek L’Equipe přišel se zprávou, že i vedení klubu vyslyší případnou nabídku a dovolilo bývalému střelci Auxerre jednat s případnými zájemci.

Cisse prožil v Anglii dva roky pod záštitou Liverpoolu. Prakticky po celou dobu pobytu na Merseyside ho provázely problémy s adaptací a nakonec se ke všemu přidala komplikovaná zlomenina nohy. Jediným pozitivem je vítězství v Champions League v roce 2005. V současnosti k němu vzhlíží hned několik klubů. Nejvíc se mluví o Manchesteru City a Blackburnu. Je známo, že Sven Göran Eriksson neskrývá k tomuto hráči své sympatie a rád by ho při nedostatku produktivních útočníků dotáhl na City of Manchester Stadium. Trenér Rovers Mark Hughes šel dokonce ještě dále a už zvažuje konkrétní nabídku, která by měla činit 7,5 miliónů liber.

Švédský taktik ovšem promýšlí i jiné varianty. Namísto Cisseho by mohl přijít klidně Fred z Lyonu anebo někdo úplně jiný. Do hry se může vložit také Bolton či West Ham. Zvláště u prvně jmenovaného se ví, že během zimní pauzy nejspíš přijde o Nicolase Anelku a bude se muset poohlédnout po náhradě.

Djibrilu Cissemu momentální smlouva na Stade Velodrome vyprší až za čtyři a půl roku, ale dá se předpokládat, že po odchodu z Marseille přece jenom šáhne. Jenže samozřejmě existuje varianta setrvání ve Francii a zamítnutí všech nabídek z Anglie. Musíme si ještě holt chvíli počkat, jak se všechno vyvine.


Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Petr Dušek / fotbalportal.cz / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
kapa - 09.01. Odpovědět

no ja pod norisu!!sice si jalovej jak sna ale nevadi ty curackapico

kapa
djibrilcisse - 07.01. Odpovědět

je to můj nejoblíbenější hráč a přestup by mu jen pohohl Smajlík 18

ARSENALLONDONGUNNER - 07.01. Odpovědět

nikdy sem ho nemel rad, ale bylo mi ho vzdy lito kvuli tem zranenim Smajlík 11

Bery - 07.01. Odpovědět

A eště pud nakonec do pools ne??? Blbost francké liga je jeho max. na nic víc nemé, ale myslim že by se hodil do Americký ligy.

Bery
Venca - 07.01. Odpovědět

Co ten by tadi dělal frantík blbej Smajlík 2

Venca

jestli by opravdu šel do Blackburnu, útok by byl papírově hodně silnej, otázkou zůstává, jak by se mu dařilo... Bennimu se první rok vydařil, druhý je dost za očekáváním, Roque no comment, co další rok?.... a Cissé? nechci hádat... rozhodně by to znamenol odchod Jasona Robertse... pochybuju, že by šli talenti Derbyshire či Rigters...

C. Fabregas
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články