Zpět na » Premier League » Třetí kolo FA poháru - sobotní zápasy

Premier League - Třetí kolo FA poháru - sobotní zápasy

Třetí kolo FA poháru - sobotní zápasy © -

0

05.01. - Tato sobota (respektive víkend) je ve znamení pohárových zápasů. Přináší divákům porci 27 zápasů anglického FA poháru, do kterých zasáhly také týmy z nejvyšší soutěže. A ne všem se dařilo tak, jak by si zřejmě představovaly. Zde přinášíme výsledky. AKTUALIZOVÁNO

Coventry, které dokázalo v ligovém poháru vyřadit Manchester United na jeho hřišti, si tentokráte poradilo s dalším týmem Premier League - Blackburnem a to v poměru 4:1, když Rovers snižovali až pět minut před koncem na 1:3, v nastavení ale měl poslední slovo kat United, Misfud, jenž uzavřek skóre na 1:4.

FA pohár opustilo mimo Blackburn i několik dalších prvoligistů. Everton doma nestačil na Oldham, Bolton rovněž doma na Sheffield United a Birmingham vypadl po prohře v Huddersfieldu. Další týmy ale nezaváhaly, i když to neměly jednoduché. Chelsea zvítězila jen 1:0 s QPR vlastní brankou Campa, Middlesborough vyhrál 2:1 na hřišti Bristolu, Portsmouth 1:0 v Ipswichi.

V soubojích prvoligistů se radoval Wigan, který zvítězil v Sunderlandu, ostatní dva duely (Tottenhamu s Readingem a West Hamu s Manchesterem City) skončily remízou a budou se, stejně jako ostatní remízové zápasy, opakovat na hřišti dnešních hostů.

Chasetown - Cardiff City 1:3 (1:1)

17´ K. McNaughton (o.g.) - 45´ P. Whittingham, 60´ A. Ramsey, 73´ P. Parry

Walsall - Millwall 0:0

Wolverhampton W. - Cambridge U. 2:1 (1:0)

69´ M. Kightly, 88´ N. Collins - 42´ S. Rendell (pen.)

Barnsley - Blackpool 2:1 (0:1)

78´ S. Foster, 81´ M. Coulson - 32´ D. Fox

Blackburn R. - Coventry C. 1:4 (0:1)

85´ D. Bentley - 32´ M. Mifsud, 64´ E. Ward (pen.), 83´ D. Adebola, 90´ M. Mifsud

Bolton W. - Sheffield U. 0:1 (0:1)

42´ D. Carney

Brighton & Hove A. - Mansfield T. 1:2 (1:1)

23´ A. Revell - 10´ M. Hamshaw, 45´ I. Holmes

Bristol C. - Middlesbrough 1:2 (1:1)

18´ L. Fontaine - 37´ S. Downing, 72´ D. Wheater

Charlton Athletic - West Bromwich A. 1:1 (1:1)

2´ Z. Zhi - 34´ I. Miller

Chelsea - Queens Park R. 1:0 (1:0)

28´ L. Camp (o.g.)

Colchester U. - Peterborough U. 1:3 (1:1)

43´ T. Sheringham (pen.) - 4´ A. McLean, 46´ G. Boyd, 73´ C. Lee

Huddersfield T. - Birmingham C. 2:1 (1:1)

4´ L. Beckett, 81´ C. Brandon - 19´ G. O´Connor

Ipswich T. - Portsmouth 0:1 (0:0)

51´ D. Nugent

Norwich C. - Bury 1:1 (0:0)

80´ G. Doherty - 71´ A. Bishop

Plymouth Argyle - Hull C. 3:2 (1:1)

23´ N. Abdou, 25´ M. Seip, 58´S. Ebanks-Blake - 51´, 60´ D. Windass

Preston North End - Scunthorpe U. 1:0 (0:0)

47´ S. Whaley

Southampton - Leicester C. 2:0 (2:0)

16´ A. Surman, 36´ G. Vignal

Southend U. - Dagenham & R´bridge 5:2 (1:1)

11´ C. MacDonald, 64´ D. Morgan, 77´ S. Francis, 90´ D. Morgan, 90´ N. Bailey - 32´ J. Nurse, 58´ B. Strevens

Sunderland - Wigan Athletic 0:3 (0:1)

19´ P. Scharner, 60´ P. McShane (o.g.), 76´ D. Cotterill

Swansea C. - Havant and W. 1:1 (0:0)

74´ A. Robinson - 87´ R. Baptiste

Swindon T. - Barnet 1:1 (0:0)

60´ B. Sturrock - 85´ A. Birchall

Tottenham H. - Reading 2:2 (1:1)

26´ D. Berbatov, 50´ D. Berbatov (pen.) - 25´ S. Hunt, 78´ S. Hunt

Tranmere R. - Hereford U. 2:2 (0:0)

75´ S. Jennings, 77´ G. Taylor - 65´ B. Smith, 76´ T. Benjamin

Watford - Crystal Palace 2:0 (1:0)

28´D. Shittu, 65´D. Shittu

West Ham U. - Manchester C. 0:0

Everton - Oldham Athletic 0:1 (0:1)

43´ G. McDonald

Aston Villa - Manchester U. 0:2(0:0)

80´ Ronaldo, 89´ Rooney