Zpět na » Premier League » Na lavičku Fulhamu usedl Roy Hodgson

Premier League - Na lavičku Fulhamu usedl Roy Hodgson

Na lavičku Fulhamu usedl Roy Hodgson © football.co.uk - Roy Hodgson

0

Líbilo se

29.12. - Po neúspěchu Lawrieho Sancheze pozvednout Fulham k pohárovým příčkám se stejného cíle pokusí dosáhnout Roy Hodgson. Šedesátiletý manažer s Cottagers podepsal dlouhodobý kontrakt s platností od 30. prosince.

Prozatímní manažer Ray Lewington tedy povede Fulham ještě do nedělního utkání proti Birminghamu.

"Jsem odhodlaný naši současnou situaci změnit. Je to výzva, ale nebojím se toho. S prezidentem klubu jsme jednali dlouho a jsem přesvědčený o tom, že klub se může posunout do jiných pater tabulky," zněla první slova nového manažera.

Hodgson bude přítomen už na St. Andrews v duelu proti Birminghamu, na Nový rok jej pak čeká první ostrý test - Fulham doma přivítá v londýnském derby Chelsea.

Hodgson patří k nejzkušenějším anglickým manažerům. Za svoji trenérskou kariéru usedl na lavičku patnácti týmů, včetně tří reprezentačních. Postupně vedl švédský Halmstad, Bristol City, Örebrö, Malmö, Xamax Neuchatel, švýcarskou reprezentaci, Inter Milán, Blackburn Rovers, Grasshoppers Curych, FC Kodaň, Udinese Calcio, Spojené Arabské Emiráty, Viking Stavanger a reprezentaci Finska.

"Mojí vizí je skloubit fantastickou tradici anglické kopané s evropskou profesionalitou. Věřím, že do Fulhamu se vrátí tradiční atraktivní fotbal. Roy má obrovské zkušenosti ve všech aspektech a dokáže klub pozvednout," dodává prezident klubu Mohamed Al Fayed.

Kam dál?

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Jahoda - 31.12. Odpovědět

tak asi blazenby cekal ze s Chelsea uhrajeme remizu treba ted...:) Ackoliv jedna uz byla:) ale ja tomu moc ted neverim....:)

Snad se jim konečně začne dařit.

berbatov

Je dobře, že po delší době usedne zkušenější kouč na lavičku Cottagers.:) Jestli to je změna dobrá se ukáže na nový rok :D

Norn Iron (Browny)
Dave - 29.12. Odpovědět

Výborně hodně kvalitní trenér.Překvapilo mě že ho nenominovali na post kouče Anglie.

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články