Zpět na » Premier League » Veterán Speed přestoupí do Sheffieldu United

Premier League - Veterán Speed přestoupí do Sheffieldu United

Veterán Speed přestoupí do Sheffieldu United © -

0

Líbilo se

25.12. - O odchodu matadora Garyho Speeda z Boltonu Wanderers se spekulovalo již od nástupu Garyho Megsona do funkce manažera. Největší zájem měl Sheffield United a nyní se zdá, že kluby se na transferu dohodly - Speed by se měl úderem 1. ledna stát hráčem Blades.

Sheffield United zaplatí za osmatřicetiletého veterána 250 000 liber. Bývalý kapitán velšské reprezentace by si měl svůj debut v novém dresu odbýt už na Nový rok, kdy se Blades představí na stadionu Molineux proti Wolverhamptonu. Speed opět potvrdil, že ještě v žádném případě nehodlá končit, v Sheffieldu totiž podepsal kontrakt na další rok a půl s opcí na dalších 12 měsíců jako trenér.

"Má obrovské zkušenosti. Povede naši záložní řadu tím správným směrem. Sám cítí, že Sheffield United může v anglické kopané něco dokázat a doufá, že klubu pomůže k úspěchům," chválí si novou posilu prezident klubu Terry Robinson.

"Gary chce hrát a v jeho věku je to pro něj důležité. I když nechci ztrácet jeho nesporný talent a schopnosti, je to dobrý přestup a jsem si jistý, že v Sheffieldu uspěje. Je to vzorový profesionál, od doby, co jsem tady, dával všemu 100%. Přeji mu jen to nejlepší," loučí se s již bývalou oporou Trotters manažer Gary Megson.

Speed odehrál v dresu Boltonu 119 zápasů. Po odchodu dlouholetého manažera klubu Sama Allardyce se dokonce stal součástí trenérského týmu, ale tuto roli po několika měsících opustil a vrátil se pouze k hráčským povinnostem. Pokud dodrží svůj nový kontrakt v Sheffieldu, bude mu již téměř 40 let.

Kam dál?

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 27.12. Odpovědět

Jako je fakt že ikdyž je hráč starý, tak mu nemůžete popřít jeho snahu hrát a to se prostě cení. Můe hrát špatně, ale hlavně že hraje, a myslím že Gary hraje hlavně pro radost Smajlík 1

Sheringham ještě hraje... nejsem si jist jestli v Colchesteru, ale myslím, že hraje...

C. Fabregas
scouser - 25.12. Odpovědět

jj..v Colchesteru

Skutečně v Colchesteru a jeho syn válí za Crystal Palace ;)

Norn Iron (Browny)
HeFy - 25.12. Odpovědět

kolik mu vůlastne je? 42 ?

HeFy
j - 26.12. Odpovědět

41

HeFy - 25.12. Odpovědět

v jeho věku ... obdivuju ho ... je skutčně skvělý jako Teddy Sheringham taky hrál a bylo mu přes 40let

HeFy
Niksa - 25.12. Odpovědět

Doufám,že se mu tam bude dařit držím mu palce na jeho věk je to skutečny bojívník

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články