Zpět na » Premier League » Ohlasy manažerů k nedělním zápasům 18. kola Premier League

Premier League - Ohlasy manažerů k nedělním zápasům 18. kola Premier League

Ohlasy manažerů k nedělním zápasům 18. kola Premier League © sportinglife.com - David Moyes

0

Líbilo se

23.12. - Zbývající tři duely uzavřely 18. kolo anglické Premier League - Paul Jewell se mohl těšit z prvního bodu na lavičce Derby County, Manchester United vydřel vítězství nad Evertonem a Avram Grant byl velmi rád za hubené vítězství Chelsea nad Blackburnem.

Newcastle - Derby 2:2

Sam Allardyce (Newcastle): "Jsme zklamaní, ale na druhou stranu držíme sérii neporazitelnosti. Měli jsme Derby porazit, je to naše chyba. Měli jsme ten zápas vyhrát, ale alespoň jsme neprohráli a musíme vydržet dál neporaženi."

Paul Jewell (Derby): "Když dostanete gól tak pozdě, je to vždy zklamání. Hlavně když je to hloupý gól. Je tu zklamání z toho, že jsme nevyhráli, ale také spousta pozitiv. Těší mě mnoho aspektů naší hry. Je před námi ještě spousta tvrdé práce, ale já vidím zlepšení. Pokud sestoupíme, tak chceme sestoupit důstojně."

Blackburn - Chelsea 0:1

Mark Hughes (Blackburn): "V prvním poločase jsme si vytvořili několik dobrých šancí, proti slabšímu soupeři bychom je proměnili. I ve druhém poločase jsme se snažili prolomit tu hradbu, ale s dobře bránící Chelsea jsme nedosáhli ani na remízu. Ale zápas přinesl spoustu pozitiv. Naše hra vykazovala potřebné sebevědomí, které nám v posledních zápasech chybělo. Proti jednomu z nejlepších týmů v zemi se nemáme za co stydět."

Avram Grant (Chelsea): "Velmi mě těší zisk tří bodů, nehraje se tu snadno. Nebyl to náš nejlepší zápas, ale bojovali jsme a získali tři důležité body."

Manchester United - Everton 2:1

Carlos Queiroz (Man Utd, asistent): "Byl to pro nás těžký zápas, místy hodně taktický. Everton dobře bránil a bojoval o každý míč. Ale hlavně v druhém poločase byl náš výkon plný touhy a odhodlání vyhrát. Vítězství nakonec přišlo. Teď následuje hodně zápasů po sobě a nebude to snadné, proto jsme rádi, že jsme stále tak blízko čelu tabulky."

David Moyes (Everton): "Jsme opravdu zklamaní z faulu Stevena Pienaara. Hrál fantasticky, ale tohle bylo něco šíleného. Ale jinak jsme hráli dobře. Nikdy sem nepřijedete a nehrajete svoji hru, nemáte převahu v držení míče, ale my jsme v důležitých momentech dobře bránili. Hráče nebudu nijak kritizovat. Máme dobrou sezónu, chceme se zlepšovat a lidé si uvědomují, že se s námi musí počítat. Takže stále můžeme zůstat pozitivní."

Kam dál?

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Dave91 - 24.12. Odpovědět

Liverpool Smajlík 17 Smajlík 19

Dave91
Modrak - 24.12. Odpovědět

Grant? to náš nejlepší zápas, ale bojovali jsme a získali tři důležité body." - Tak pod tohle se podepisuju Smajlík 4 Kazdej zapas neni posviceni a o to vic jsou pak ty 3 body cennejsi Smajlík 7 Smajlík 18

Modrak
Modrak - 24.12. Odpovědět

*Grant:"Velmi mě těší zisk tří bodů, nehraje se tu snadno. Nebyl to náš nejlepší zápas, ale bojovali jsme a získali tři důležité body." -Takhle sem to dal vlozit ale nejak se to spatne odeslalo Smajlík 2

Modrak
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články