Zpět na » Premier League » Výsledky dnešních zápasů 18. kola Premier League

Premier League - Výsledky dnešních zápasů 18. kola Premier League

Výsledky dnešních zápasů 18. kola Premier League © -

0

22.12. - Dnes bylo odehráno 7 duelů anglické ligy a ani tentokrát vás neochudíme o jejich výsledky a další informace.

Arsenal - Tottenham Hotspur 2:1 (0:0)

Střídající dánský útočník Nicklas Bendtner rozhodl londýnské derby a udržel tak gunners na první příčce. Robbie Keane měl několik minut před Bendtnerovou brankou možnost poslat svůj tým do vedení, svou šancí pohrdl, nařízenou penaltu neproměnil a tak přišel trest z kopačky Bendtnera.

Branky: Adebayor 48, Bendtner 76. - Berbatov 66.

Arsenal: Almunia, Sagna, Toure, Gallas, Clichy, Eboue (Bendtner 74), Fabregas, Flamini, Rosicky, Hleb (Silva 82), Adebayor.
Tottenham: Robinson, Tainio, Chimbonda, Kaboul, Lee (Taarabt 80), Lennon, O´Hara, Boateng (Huddlestone 60), Malbranque, Berbatov, Keane (Defoe 74).

Aston Villa - Manchester C. 1:1 (1:1)

Dvě branky vsítěné v první čtvrthodině byly hlavními událostmi v jinak mdlém a na fotbalové momenty nepříliš bohatém zápase.

Branky: Carew 14. - Bianchi 11.

Aston Villa: Carson, Mellberg, Knight, Laursen, Bouma, Maloney (Petrov 75), Reo-Coker, Barry, Young, Agbonlahor, Carew.
Man City: Hart, Onuoha, Dunne, Richards, Ball, Vassell, Hamann (Corluka 70), Gelson, Petrov, Elano (Garrido 76), Bianchi (Etuhu 85).

Bolton W. - Birmingham C. 3:0 (0:0)

Třetí výhru v řadě v domácím prostředí zařídili útočníci Boltonu až v poslední dvacetiminutovce.

Branky: Diouf 72, Anelka 78, 90.

Bolton: Jaaskelainen, Hunt, Meite, Andrew O´Brien, Gardner, Nolan, Campo (McCann 59), Guthrie, Davies (Samuel 79), Anelka, Diouf.
Birmingham: Maik Taylor, Kelly, Jaidi, Schmitz, Sadler (Kapo 46), Larsson, Johnson, Djourou, Muamba, McSheffrey (O´Connor 74), Jerome.

Fulham - Wigan Athletic 1:1 (0:0)

Remízu pro Fulham ze souboje dvou tápajících týmů zařídil až 12 minut před koncem Clint Dempsey a rozšířil tak sbírku remízových zápasů domácího týmu na osum.

Branky: Dempsey 78. - Bent 70.

Fulham: Niemi, Omozusi (Baird 60), Bocanegra, Hughes, Konchesky, Bouazza (Kuqi 72), Davis (Healy 59), Murphy, Davies, Kamara, Dempsey.
Wigan: Kirkland, Boyce, Scharner, Bramble, Kilbane, Valencia, Brown, Landzaat, Taylor (Olembe 86), Aghahowa (Sibierski 63), Bent.

Liverpool - Portsmouth 4:1 (2:0)

Domácí nenechali v první půli Pompey ani píď místa a po brankách Benayouna a vlastním gólu Distina šli do dvoubrankového vedení. Benjani sice v druhé půli snížil a Pompey měli i na vyrovnání, jenže domácí kanonýr Fernando Torres zvýšil na 3:1 a poslal hosty do kolen. V závěru pak svým dalším gólem uzavřel skóre na 4:1.

Branky: Benayoun 13., Distin 16. vl., Torres 67., 85. - Mwaruwari 57.

Liverpool: Reina, Arbeloa, Hyypia, Carragher, Riise, Benayoun (Babel 64), Gerrard, Mascherano, Kewell (Aurelio 76), Torres (Lucas 86), Kuyt.
Portsmouth: James, Johnson (Lauren 46), Campbell, Distin, Hreidarsson, Utaka (Kanu 46), Diop, Pedro Mendes, Muntari (Taylor 73), Kranjcar, Mwaruwari.

Middlesbrough - West Ham U. 1:2 (1:1)

Domácí "Boro" přišli o bod za případnou remízu až v nastaveném čase, kdy se dokázal trefit hostující Scott Parker, který tak vsítil svůj vůbec první gól ve dresu West Hamu.

Branky: Wheater 40. - Ashton 44, Parker 90.

Middlesbrough: Schwarzer, Young, Woodgate (Huth 63), Wheater, Pogatetz, Johnson (Cattermole 77), Boateng, Arca, Downing, Aliadiere, Sanli.
West Ham: Green, Neill, Upson, McCartney, Spector, Solano (Noble 76), Parker, Mullins, Ljungberg, Camara (Pantsil 85), Ashton.

Reading - Sunderland 2:1 (0:0)

Zápas rozhodla branka Stephena Hunta. Míč z jeho kopačky sice Gordon v brance Sunderlandu dokázal chytit, rozhodčí ale míč už viděli za brankovou čarou a kontroverzní gól v nastavení domácímu útočníkovi uznali.

Branky: Ingimarsson 69., Hunt 90. - Chopra 82. pen.

Reading: Hahnemann, Murty, Sonko, Ingimarsson, Shorey, Hunt, Harper, Gunnarsson, Convey (Long 84), Doyle, Kitson.
Sunderland: Gordon, Whitehead, McShane, Higginbotham, Collins, Chopra (Stokes 87), Yorke, Leadbitter, Murphy (Wallace 62), Jones, Cole (Etuhu 62).