Zpět na » Premier League » Keane Jonese nepustí

Premier League - Keane Jonese nepustí

Keane Jonese nepustí © -

0

Líbilo se

22.12. - Elitní útočník Sunderlandu Kenwyne Jones se stal středem zájmů londýnské Chelsea a dá se očekávat, že v zimním přestupním termínu se přejde přímo k věci a Blues se ho budou snažit přetáhnout na svou stranu. Trenér Black Cats Roy Keane však k tomu rozhodně svolný nebude.

Forvard Trinidadu a Tobaga přestoupil na Stadium of Light teprve v létě za 5 miliónů liber z druholigového Southamptonu. Jeho pět branek ve čtrnácti zápasech upoutalo pozornost Chelsea. Družině Avrama Granta se začátkem ledna rozuteče několik hráčů na Africký pohár a nutné bude tyto reprezentanty nahradit. Zvláště pak Didiera Drogbu a Salomona Kaloua, kteří jsou největší ofenzivní zbraní Blues. Řešením by se mohl stát právě příchod Jonese, ale jeho trenér Keane mu nejspíš k přestupu nepožehná.

„Kenwyne nikam neodchází,“ ve stručnosti odpověděl na dotaz ohledně další budoucnosti trinidadského útočníka bývalý záložník Manchesteru United Roy Keane.

Kouč Sunderlandu se zmínil mimochodem i o tom, že už bedlivě monitoruje možné posily a netrpělivě očekává otevření lednového přestupového okna. Lodivod Černých koček ovšem dodal, že se bude ucházet jen o hráče za odpovídající cenu.

„Momentálně je vše dost uspěchané. V posledních týdnech jsme byli spojováni s minimálně 20 jmény, které by k nám mohly přestoupit. Nebudeme na to tlačit. Lidé se tě zkoušejí zmáčknout a ty pak musíš říci ne. Leden je nejsložitější čas pro nakupování.“

„Požadavky jsou větší než to, co je možno dodat - je tam nedostatek kvality. Někdo, kdo by mohl být dostupný, chce nehorázné peníze, a proto musíte být opatrní. Potřebujeme rozšířit kádr, zvláště po zraněních, jež jsme měli, ale nepřivedu někoho, abych ho následně vyhodil.,“ vysvětlil Keane.

Kam dál?

Petr Dušek / fotbalportal.cz / football.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Nevím,proč by měl do Chelsea chodit,nejdřív ať odehraje a odevzdá to,co do něho black cats investovali,pak ať si jde kam chce.

The Toffees

Ať zůstane!!! Je to dobrý forward Smajlík 1

R.Keane10

Ruce preč, prasata modrý.

sd. Kančík BLACK
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články